9Heros Defence
3.3 (30)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Spice Stellar Nhance 2

опис:

І так, вам доведеться приміряти на собі роль супер героя, від якого залежить доля людства. Після зараження супер вірусом людей вони перетворилися на монстрів і зомбі. І тепер все залежить від вас, чи зможете ви врятувати немовлят, за якими майбутнє. На вашому шляху зустрінеться безліч ворогів, їх ви зможете здолати за допомогою супер можливостей які допомагатимуть вам у боротьбі з ворогами. У грі передбачено безліч барвистих рівнів, музичний супровід і велика кількість бонусів.

Реклама

завантажити 9Heros Defence 1.0 для Spice Stellar Nhance 2

Загальна інформація
версія 1.0 (3)
дата завантаження 2018-04-06 16:12
Розмір 49.98 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.2+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

WRITE_EXTERNALS_STORAGE

WRITE_EXTERNALS_STORAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

BILLING

BILLING

Усі додатки 9FACTORY на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(30)
3.26★ 65.14%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2012/11/05 08:48
Інші ігри для Spice Stellar Nhance 2

Spice Stellar Nhance 2

Spice Stellar Nhance 2 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: )
екран: 4.00", 480x800
Розміри: 124.50 x 65.50 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |