SpiderWay
4.4 (10)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Spice Stellar Nhance 2

опис:

Крім стратегічних навичок та хитрості вам буде потрібно спритність, якій у павуків теж хоч відбавляй, причому часом вам може здатися що гра в прямому сенсі слова оскаржує ваші розумові та фізичні здібності, але не лякайтеся - так задумано. Гра рясніє різноманітними візуальними ефектами, міні-іграми, прекрасною музикою та іншими сильними сторонами, особливо якщо не забувати що перед вами головоломка. 50 рівнів, 5 міні-ігор, статистика в GameCenter, прийдешні оновлення та доступність на iOS.

Реклама

завантажити SpiderWay 1.0 для Spice Stellar Nhance 2

Загальна інформація
версія 1.0 (1)
дата завантаження 2012-10-26 15:40
Розмір 34.88 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.0.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-09-29 14:30:30
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(10)
4.4★ 88%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2012/10/27 07:40
Інші ігри для Spice Stellar Nhance 2

Spice Stellar Nhance 2

Spice Stellar Nhance 2 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: )
екран: 4.00", 480x800
Розміри: 124.50 x 65.50 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |