Star Defender 3
3.8 (25)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Spice Stellar Nhance 2

опис:

Як показує практика, якщо у якоїсь гри виходить нова частина, то старі вороги стають все сильніше і сильніше, цей випадок не виняток. Інопланетні монстри які холоднокровно і без перерви будуть вас атакувати стали значно хитріше і витривалішими, сподіваюся що з минулих частин і ви чогось навчилися. На щастя розробники забезпечили вас новою зброєю, те що раніше було просто ракетами тут обернулося ядерною зброєю, лазерами з автонаведеніе та іншими технічними новинками, застосовувати ж це належить протягом 100 з гаком рівнів, 8 найскладніших місій та багатьох годин ігрового процесу, присмаченого прекрасною музикою і завидними аудіо ефектами.

Реклама

завантажити Star Defender 3 1.90.0 для Spice Stellar Nhance 2

Нове в цій версії
- Support Android 4.2+ added
- Performance optimizations
- Minor improvements
- Sound issue fixed
Загальна інформація
версія 1.90.0 (19)
дата завантаження 2013-05-11 13:05
Розмір 32.88 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-09-29 18:22:13
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Awem на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(25)
3.8★ 75.92%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2012/09/24 10:00
Інші ігри для Spice Stellar Nhance 2

Spice Stellar Nhance 2

Spice Stellar Nhance 2 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: )
екран: 4.00", 480x800
Розміри: 124.50 x 65.50 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |