Field Trip
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Додаток Field Trip створено в першу чергу для подорожей, просто уявіть, ви опинилися в незнайомому місті, куди тут піти? Однак, є відмінне рішення, яким це додаток і стало! Розробниками є компанія, яка вже скоро стане дуже популярними, це Niantic, Inc., які безпосередньо пов'язані з розробкою гри Pokemon Go, базу для якої це додаток і склало. Але це зараз, додаток-то з'явилося набагато раніше, так що розглянемо його, не звертаючи уваги на покемонів;)

Як це працює?
Тут все досить просто і зрозуміло, запускаєте додаток, після чого воно буде працювати у фоновому режимі, даючи вам підказки в потрібний момент, що дозволить легко знайти цікаві місця (музеї, пам'ятки та інше), знайти відмінні магазини, ресторани і що найголовніше, додаток містить детальну інформацію про кожне місце, особливо, якщо воно має історичну цінність. Причому що найцікавіше, додаток може працювати коли ви їдете в транспорті і просто проїжджаєте щось цікаве повз, може працювати коли ви за кермом, розповідаючи історію місць де ви проїжджаєте. В цілому, все дуже зручно і комфортно, але як завжди, не обійшлося і без недоліків.

Недоліки додатки можна відразу розділити на два типи - логічні і технічні. До логічним можна віднести погане покриття інформацією невеликих міст, яких безліч у кожній країні, так що опинившись у великому місті ви цього не помітите, а в невеликому отримаєте пару місць і все. Залишається сподіватися що додаток буде розвиватися і зможе покрити всі міста в рівній мірі. Другий мінус - велика кількість реклами, яка компенсує відсутність доната і інших внутрішніх покупок, причому відключити рекламу теж не вийде.

Підсумок: додаток Field Trip безумовно корисне і прекрасно підійде багатьом, особливо якщо ви плануєте відвідати велике місто. Так що, прийшов час забути про паперові проспекти та інші пам'ятки;)


Реклама

завантажити Field Trip 2.0.9 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
V2.0.8
* Explore the world with your Android Wear watch!
* Receive and view Field Trip notifications directly on your watch.
* Start Field Trip searches for nearby cards directly on your watch.
* Minor bug fixes.
Загальна інформація
версія 2.0.9 (49)
дата завантаження 2016-07-15 13:12
Розмір 5.18 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура -
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-07-24 18:06:17
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
MAPS_RECEIVE

MAPS_RECEIVE

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати статистику акумулятора

Дозволяє програмі зчитувати дані про поточний низький рівень споживання заряду акумулятора. Програма може отримувати докладну інформацію про те, якими програмами ви користуєтеся.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

надсилати закріплені широкомовні повідомлення

Дозволяє програмі розсилати масові повідомлення, які залишаються після розсилки. Надмірне використання може сповільнювати чи дестабілізувати роботу пристрою через додаткове споживання пам’яті.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
1★

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2016/07/20 08:09
Інші програми для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |