360 Mobile Security
4 (43)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Сьогодні у нас на розгляді виявилося додаток 360 Mobile Security, яке з'явилося понад два роки тому на Google Play і вже встигло зібрати аудиторію, яка налічує понад сотню мільйонів користувачів. Такий успіх розробники з 360 Mobile Security Limited проігнорувати не могли, так що додаток розвивалося і сьогодні нам є щось, що можна завантажити абсолютно безкоштовно і що запропонує нам велику кількість всіляких варіантів захисту.

Розробники на сьогоднішній день сміливо заявляють що їх додаток стало однією з найпопулярніших і перевірених програм для мобільних пристроїв, що забезпечує не тільки захист вашого профілю в мережі інтернет, а й оптимізацію і очищення виробу, що теж дуже актуально сьогодні, давайте поглянемо що саме нам пропонують .

  • Очищення пристрою.

Додаток готове повністю просканувати всю пам'ять вашого пристрою і видалити всі непотрібні і залишкові файли, які так чи інакше займають місце і уповільнюють роботу пристрою.

  • Прекрасний антивірус.

Відмінне антивірусну програму й постійно оновлюється ядро ​​дозволяє запобігти 99,7% загроз, що чекають вас з усіх боків, результат як мінімум відмінний! До речі це підтверджується багатьма нагородами, які додаток встигло отримати.

  • Простий і зрозумілий дизайн.

Додаток розвивалося, розробники прислухалися до користувачів і в підсумку отримали чудовий і функціональний дизайн, який не стане перешкодою користувачеві будь-якого рівня.

  • Робота над енергозбереженням.

Було багато скарг на те, що додаток «їсть» заряд батареї, в цілому, будь-який додаток це робить, але розробники поліпшили показники, так що тепер ви це не особливо помітите.

  • Можливість захисту інформації всередині телефону.

Спеціальні системи і механізми допоможуть надійно захистити все що зберігаються на телефоні SMS, фотографії та інші файли, анонімністю яких ви особливо дорожите.

  • Зручний менеджер додатків.

Крім іншого, ця програма має функцію менеджера додатків, дозволяючи видаляти або переносити файли і програми, що так само затребуване багатьма користувачами.

Підсумок: всі описані функції програми 360 Mobile Security безумовно корисні, а що найприємніше - список на цьому не закінчується і продовжить поповнюватися, а за умови того, що все це безкоштовне - відмінний варіант!


Реклама

завантажити 360 Mobile Security 5.6.9.4834 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
1.Supporting no ads in app.
2.Super lock screen ,to provide phone optimization tips and a variety of handy tools (super easy to use).
3.Space clean-up optimization, to solve the problem of lack of space and clean up more thoroughly.
4.Bug fixed and product performanced optimization.
5.More new features and optimization, welcome to experience.
Загальна інформація
версія 5.6.9.4834 (2600)
дата завантаження 2020-06-22 15:00
Розмір 25.99 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

USE_FINGERPRINT

USE_FINGERPRINT

додавати або вилучати облікові записи

Дозволяє програмі виконувати такі операції, як додавання та видалення облікових записів і видалення паролів до них.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

ACCESS_NOTIFICATION_POLICY

ACCESS_NOTIFICATION_POLICY

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

PERMISSION

PERMISSION

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

видалити ярлики

Дозволяє програмі видаляти ярлики без втручання користувача.

читати веб-закладки й історію

Дозволяє програмі читати історію URL-адрес, які відкривалися у веб-переглядачі, і всі закладки веб-переглядача. Зауважте: цей дозвіл не може застосовуватися веб-переглядачами третіх сторін або іншими програмами з можливостями веб-перегляду.

писати у веб-закладки й історію

Дозволяє програмі змінювати історію чи закладки веб-переглядача, які зберігаються на пристрої. Програма може стирати чи змінювати дані веб-переглядача. Зауважте: цей дозвіл не можуть застосовувати веб-переглядачі сторонніх розробників чи інші програми з функціями веб-перегляду.

закривати інші програми

Дозволяє програмі припиняти фонові процеси інших програм. Це може зупиняти запущені програми.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

видаляти всі дані кеш-пам’яті програми

Дозволяє програмі звільняти пам’ять пристрою, видаляючи файли в каталогах кешу інших програм. Інші програми можуть запускатися повільніше, оскільки їм потрібно знову отримати дані.

розгорнути/згорнути рядок стану

Дозволяє програмі розгортати чи згортати рядок стану.

визначати об’єм пам’яті програми

Дозволяє програмі отримувати її код, дані та розміри кеш-пам’яті

читати налаштування та ярлики головного екрана

Дозволяє програмі читати налаштування та ярлики на головному екрані.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

набирати номери телефонів напряму

Дозволяє програмі набирати номери телефону без вашого відома. Це може спричинити неочікуване стягнення плати чи здійснення дзвінків. Зауважте, що це не дозволяє програмі набирати екстрені номери. Шкідливі програми можуть здійснювати дзвінки без вашого підтвердження, за що з вас стягуватимуться кошти.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

змінювати контакти

Дозволяє програмі змінювати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть видаляти контактні дані.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

SET_ALARM

SET_ALARM

CLEAR_APP_USER_DATA

CLEAR_APP_USER_DATA

MEDIA_CONTENT_CONTROL

MEDIA_CONTENT_CONTROL

i18n_security

i18n_security

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

BILLING

BILLING

створювати облікові записи й установлювати паролі

Дозволяє програмі використовувати можливості автентифікатора облікового запису AccountManager, зокрема створювати облікові записи, а також отримувати та встановлювати паролі до них.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

PACKAGE_USAGE_STATS

PACKAGE_USAGE_STATS

BIND_NOTIFICATION_LISTENER_SERVICE

BIND_NOTIFICATION_LISTENER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(43)
4★ 79.94%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2016/05/14 07:40
Інші програми для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |