IMDb Movies & TV
5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Додаток IMDb Movies & TV це мобільна версія однойменного сайту з великим набором функцій, які безумовно сподобаються всім шанувальникам кіноіндустрії. Тут ви зможете знайти вичерпну інформацію по величезній кількості фільмів, серіалів, а так само всіляких шоу які показували або будуть показувати на блакитних екранах! В рунеті більш популярний сайт Кинопоиск, але ця база знань з'явилася раніше, вона більше і краще наповнена, так що як повноцінна заміна Кинопоиск це додаток підійде легко!

В цілому, якщо хтось знайомий з КиноПоиск, то тут все приблизно так само, проте, є деякі ключові особливості, які відрізняють ці два ресурси. На мій суто особистий погляд з-за великої кількості інформації, якою на IMDb більше ніж на Кинопоиск інтерфейс тут дещо гірше, а мобільний додаток не дає весь функціонал. Однак, саме тут можна подивитися багато подробиць про серіали, причому подробиць дуже важливих! Зокрема, скільки серій буде в сезоні і на які дати намічений їх вихід, знімається серіал або він вже закінчений і так далі, на Кинопоиск подібного немає. Крім цього, як і Кинопоиск, це додаток видасть повну інформацію по фільмах, акторам і багатьом іншим моментам, покаже схожі фільми і призначені для користувача переваги. З недоліків можна відзначити лише відсутність перекладу на російську мову, що і не дає цього ресурсу вирватися в лідери в рунеті, для інших же країн аналогів просто не існує.

Особливості програми:

  • база містить понад два мільйони фільмів і серіалів
  • тут є інформація про більш ніж чотири мільйони знаменитостей
  • є трейлери до фільмів
  • повноцінний Top 250
  • рейтинги популярних фільмів
  • рейтинги знаменитостей
  • рейтинг найгірших фільмів
  • багато іншої корисної інформації


Недоліки програми:

  • немає російської мови


Підсумок: IMDb це один з кращих ресурсів про кіно, так що і додаток IMDb Movies & TV для андроїда легко може претендувати на це звання. У рунеті є Кинопоиск, порівнювати з яким поки немає сенсу, так як в IMDb немає російської мови, так що поки вони відмінно один одного доповнюють.


Реклама

завантажити IMDb Movies & TV 8.4.8.108480703 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
We've been working on bug fixes and improving app performance to deliver you a better experience. Enjoy and thanks for using IMDb!
Загальна інформація
версія 8.4.8.108480703 (108480703)
дата завантаження 2021-11-02 12:26
Розмір 22.36 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

DTCP_SERVICE_ACCESS

DTCP_SERVICE_ACCESS

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

METRICS_PERMISSION

METRICS_PERMISSION

DYN_CONFIG_VALUES_UPDATED

DYN_CONFIG_VALUES_UPDATED

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

GENERIC_IPC

GENERIC_IPC

USE_DEVICE_CREDENTIALS

USE_DEVICE_CREDENTIALS

MANAGE_COR_PFM

MANAGE_COR_PFM

CUSTOMER_ATTRIBUTE_SERVICE

CUSTOMER_ATTRIBUTE_SERVICE

COLLECT_METRICS

COLLECT_METRICS

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати налаштування синхронізації

Дозволяє програмі читати налаштування синхронізації для облікового запису, наприклад, визначати, чи програма Люди синхронізується з обліковим записом.

вмикати й вимикати синхронізацію

Дозволяє програмі змінювати налаштування синхронізації для облікового запису, наприклад, вмикати синхронізацію програми Люди з обліковим записом.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Усі додатки IMDb на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2016/03/28 06:49
Інші програми для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |