Calistic
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Додаток для андроїда Calistic справжній і незамінний аналізатор всіх ваших дзвінків, який легко розміщується в вашому телефоні і абсолютно не заважає. Найбільш за все ця програма буде корисна тим хто багато телефонує і приймає багато дзвінків, тому що з її допомогою ви зможете поглянути на те, що відбувається з самих різних позицій, причому подається вся інформація в зручному, зрозумілому і наочному вигляді.

Запустивши Calistic ви відразу отримаєте можливість отримати масу статистики, а саме:

  • режим Overview

тут вам буде запропонована класична статистика по кількості дзвінків та їх тривалості, розбити можна за днями, тижнями і навіть місяцями. Підраховується кількість вхідних вихідних дзвінків та інша зведена інформація.

  • режим Chart

тут додаток покаже вам «топ 10» абонентів з якими ви спілкувалися, представивши це у вигляді красивої кругової діаграми, де буде показано процентне співвідношення і загальний час розмови.

  • режим Social

даний пункт може показати детальну статистику по будь-якого контакту у вашій записній книжці, знайти дати і час всіх дзвінків, показати будь було більше, знайти докладну інформацію по кожному конкретному викликом.

Що ще хорошого є в додатку?
Для початку воно поширюється абсолютно безкоштовно, єдине за що тут можна заплатити - за відключення рекламного блоку, який в принципі не заважає, але якщо все ж заважає і ви хочете підтримати розробників, то півтора долара виправлять цю ситуацію. Так само сподобався і той факт що програма не має бути постійно запущено, що економить батарею. При запуску вона сама добуде потрібну інформацію з телефону і сформує ваші звіти. Так само варто відзначити що воно є на 5 мовах, правда російського серед них немає.

Підсумок: додаток Calistic це розумна простота, яка при всьому при цьому не позбавлена ​​величезного функціоналу, як наслідок, це дуже корисний додаток. Спектр його застосування дуже великий, так що кожен зможе знайти щось для себе.


Реклама

завантажити Calistic 3.1.7 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Bug fixes
Загальна інформація
версія 3.1.7 (34)
дата завантаження 2017-09-14 10:24
Розмір 3.4 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати журнал викликів

Дозволяє програмі читати журнал дзвінків пристрою, зокрема дані про вхідні та вихідні дзвінки. Програми з таким дозволом можуть зберігати дані журналу дзвінків. Шкідливі програми можуть надсилати дані журналу дзвінків без вашого відома.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0.4★

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2016/03/09 08:17
Інші програми для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |