Skyscanner
1.9 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

З сервісом Skyscanner знайомі багато мандрівники, які часто користуються послугами авіакомпаній, однак, тепер ви зможете робити це без ПК, встановивши однойменний додаток на андроїд. Суть цього сервісу не змінюється від формату, так що я розповім вам що хорошого ви зможете тут знайти.

Для початку варто відразу сказати що Skyscanner це сервіс яким користується вже більше 30 мільйонів людей з усього світу, причому користуються досить успішно. Суть програми в тому, що воно зберігає в собі величезну базу авіакомпаній і інших можливостей купити квитки на літак практично в будь-якому напрямку, так що коли вам потрібен квиток, безпосередньо з цього додатка ви можете знайти найдешевші варіанти і навіть забронювати його. Розглядаючи будь-який відпочинок за кордоном з довгим перельотом обходиться в пристойну суму якщо купувати його у будь-якого тур-оператора. Але мало хто знає, що саме квитки на літак складають більшу частину вартості практично будь-якого туру, як мінімум тому що вам завжди пропонують прямі рейси авіакомпаній з якими тур-оператор співпрацює. Купуючи же квиток з пересадкою, яка збільшить час у дорозі на кілька годин ви можете економити великі суми!
Що зручно, при наявності застосування у своєму телефоні ви можете купити квитки і на зворотну дорогу, бо на відміну від комп'ютера телефон ви завжди берете з собою.

Додаток не стоїть на місці і розвивається, так що навіть якщо ви не знаєте куди хочете відправитися, але знаєте коли ви хочете це зробити - воно вам допоможе! Унікальна система пошуку яку назвали «скрізь» знайде всі квитки у вказаному проміжку часу, вам залишиться лише зіставити свій бюджет і бажане напрямок!

Крім цього додаток Skyscanner запропонує багато варіантів сортування знайдених квитків, можливість подивитися діаграми з динамікою цін за вибраний період, більше 30 мов на які перекладено додаток, наявністю зручних віджетів.

Підсумок: один з найпопулярніших і, як наслідок, найадекватніших сервісів для пошуку дешевих авіаквитків! Якщо вам це цікаво - обов'язково скачайте!


Реклама

завантажити Skyscanner 7.69.1 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Thinking about your next adventure? We’ve added more features and information to help you navigate travel. And as ever, we’ve fine-tuned the Skyscanner app to give you the best experience possible.
Загальна інформація
версія 7.69.1 (2021111957)
дата завантаження 2022-07-31 14:28
Розмір 108.54 MB
Український немає
вимоги
андроїд 7.0+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

AD_ID

AD_ID

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

POST_NOTIFICATIONS

POST_NOTIFICATIONS

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
1.9★ 38%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2016/01/24 07:50
Інші програми для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |