BigPicture
3 (16)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Сьогодні, завдяки століттю технологій світ сповнений інформацією, з частини всього цього щодня формуються новини, якими цікавляться мільйони користувачів, це для вас;)

Сперечатися не буду, дізнатися новини відбуваються в світі сьогодні можна як завгодно, по радіо чи телевізора, на будь-якому сайті новин в інтернеті або додатком від великого видавця, але головною особливістю додатка BigPicture стала його відданість фотографій, з яких новини і формуються, погодьтеся, це набагато цікавіше ніж читати сухий текст і намагатися вникнути в написане, а тут і гарне фото і текст є, в цілому - дуже цікаво.

Крім цього варто відзначити що кожна фотографія розміщена в додатку якісна, це не якийсь квадратик 30 × 30 який зняв китайський школяр приробити самопальную камеру до телефону Nokia 3310, тут вас чекають тільки прекрасні знімки у високій якості, до речі на даний момент переважна тематика це дизайн, фотографія і світ моди, в цілому - найпопулярніше.
Само собою, додаток вже давно переросло в невелику соціальну мережу завдяки можливості коментувати кожну новину, так що якщо вас зацікавило - спілкуйтеся і обговорюйте, цілком можливо, знайдете соратників.

Що мені дуже сподобалося - додаток BigPicture не був забитий політикою та фінансовою стороною нашого світу, немає тут ніяких серйозних обговорень і тематик, все що тут є це краса і доброта, якої так не вистачає сьогодні в звичайних ЗМІ. До того ж, тільки тут можна дізнатися про прекрасних речах які люди роблять кожен день у всьому світі, але не удостоюються уваги великих новинних компаній, так що, можна сказати, тут ви зможете поглянути на світ з іншого ракурсу, а це безцінне.

У підсумку можна сказати що додаток BigPicture це хоч і сервіс з новинами, але все ж створений для задоволення і розваги, він не підійде серйозним дядькам які хочуть цілодобово тримати руку на пульсі фінансових подій чи світу політики, це рука на пульсі позитиву і тільки.


Реклама

завантажити BigPicture 1.2.8 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Улучшено качество фотографий в ленте;
Отображение подобных статей;
Можно оставлять комментарии и лайки;
Теперь отображаются различные типы контента, доступные на сайте;
Различные исправления.
Загальна інформація
версія 1.2.8 (30)
дата завантаження 2015-07-15 10:43
Розмір 3.98 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.2+
архітектура -
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-07-15 13:45:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(16)
3.03★ 60.67%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2015/07/19 06:41
Інші програми для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |