Google Play Ігри
4.1 (41)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Цей додаток з'явилося досить давно і постійно розвивалося, стаючи все цікавіше і цікавіше, не дивно що його популярність постійно зростає, на даний момент кількість його завантажень вже перевищило 500 мільйонів ... складно уявити таку цифру, але складається відчуття що практично у кожного власника андроїда це додаток встановлено, інше питання в тому чи користуєтеся ви їм?

По суті додаток нагадує будь йому подібне, будь то ваш аккаунт Microsoft який ви завели щоб ​​грати в X-box, або Стим або щось ще подібне, але, так чи інакше, тут у вас теж є рейтинг і досвід, який збільшується по міру того як ви проходите нові і нові ігри, отримуючи в них досягнення.
Крім цього в додатку Google Play Ігри можна подивитися всі ігри які ви коли-небудь встановлювали на будь-який пристрій під своїм акаунтом Google, не можу сказати що ця інформація безцінна, але все ж вона принесе багато користі, якщо раптом ви забудете в яку гру грали пару років тому і захочете знову її встановити або порадити друзям.
У додатку є рекомендації по іграх від Google, за яким принципом там гри з'являються - я не зрозумів, можливо просто випадковим чином, тим не менш, щось та вам можуть порадити. До того ж, тут є повноцінна можливість шукати гри не користуючись самим Google Play, хоча по суті це і є його дзеркало.
Так само в додатку можна додавати друзів і стежити за їх успіхами та ігровими уподобаннями, битися з ними за вищі бали і так далі.
Є можливість відправляти запрошення на гру доданим друзям, дарувати подарунки і проходити квести.
Під кінець скажу що, мабуть, найцінніше що є в цьому додатку - можливість синхронізації вашого прогресу в грі з усіма пристроями, що сподобається багатьом, хто часто їх змінює і хоче продовжити з того ж місця де зупинився, так що якщо така потреба у вас є - спробуйте це.

Замість підсумку:
У загальному і цілому, додаток Google Play Ігри досить просте і зрозуміле для кожного, інше питання що дає досвід в ньому накопичений, крім зайвого цифри біля іконки аккаунта? Навіщо шукати гри через новий додаток є влаштовує і старий формат доступний навіть на ПК? І нарешті воно дуже часто оновлюється ... занадто часто. З іншого боку, якщо ви любите багато грати, у вас багато друзів які теж смартфони з рук не випускають, то це відмінне місце щоб зайняти своє місце в ігровому світі Google!


Реклама

завантажити Google Play Ігри 2022.03.34949 (449489526.449489526-000700) для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 2022.03.34949 (449489526.449489526-000700) (349490070)
дата завантаження 2022-06-16 21:17
Розмір 19.06 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

REQUEST_DELETE_PACKAGES

REQUEST_DELETE_PACKAGES

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

WRITE_GSERVICES

WRITE_GSERVICES

INTERNAL_BROADCAST

INTERNAL_BROADCAST

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

Усі додатки Google LLC на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(41)
4.1★ 82.02%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2015/06/26 07:02
Інші програми для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |