AliExpress Shopping App
3.9 (44)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

В останнє десятиліття в міру розвитку торгових відносин між країнами та налагодження поштових сервісів стало дуже популярним купувати товари за кордоном, наприклад в Китаї, де дуже багато всього цікавого, а саме головне що приваблює покупців - низька ціна і безкоштовна доставка, з'явилося багато різних сайтів, лідером серед яких став AliExpress, послугами якого щодня користуються сотні тисяч людей по всьому світу.
Само собою логічним продовженням цієї історії стала поява програми для андроїда, завдяки якому можна переглядати товари, робити замовлення і все що завгодно інше що дозволяв сам сайт на вашому комп'ютері.
Якщо говорити про сам сайт, то його популярність невипадкова. Товари розміщені на сайті проходять обов'язкову модерацію, так що вам не попадеться щось жахливої ​​якості або обман. Ціни тут дійсно низькі і регулярно бувають всілякі акції, завдяки яким ви можете отримати багато практично задарма. Якщо ви приділите час і вивчіть всі товари які там пропонують, то виявите, що в магазинах вашого міста продається багато такого ж, тільки десь у 2-3 дорожче. Асортимент теж вражає - тут зібрано понад сотні мільйонів товарів від різних продавців з усього світу, так що ви розумієте - вибір є! До того ж, доставка в більшості випадків буде безкоштовною, посилка приїде найближчим до вас поштове відділення, так що вам не доведеться мотатися по магазинах, витрачати гроші і час на проїзд.

Само собою у таких магазинів є й недоліки. Доставка з Китаю це не самий швидкий процес, іноді посилки доходять за тиждень, іноді за місяць ... потрібно терпіння і віра в хороше. Само собою все що ви купуєте дешево не завжди буде високої якості, це теж потрібно розуміти. Відомі бренди у фірмових магазинах не завжди завищують ціну тільки через бренд, це ще і якість, якого в товарі за 5 доларів може і не виявитися. Багато брендів можуть копіювати відомі, це теж когось може збентежити, але це ж Китай! Так чи інакше, тут є багато корисних і дешевих речей, гаджетів, прикрас, так що, вдалих покупок!

Підсумок: про переваги і недоліки покупок в Китаї можна міркувати багато, особисто я давно це практикую, але обмежуюся рідним китайським чаєм, чохлами для телефонів і подібними дрібницями. Що до самого додатка AliExpress Shopping App, то явних недоліків воно не має, само собою завантажити і використовувати його можна абсолютно безкоштовно, так що якщо ви замовляєте на цьому сайті - встановіть обов'язково.


Реклама

завантажити AliExpress Shopping App 8.52.0 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
The sale is from Aug 22, 2022 - Aug 26, 2022, PT.
Release features:
• Upgraded layout for a smoother shopping experience
Highlights:
• Welcome gifts for new users
• Exclusive discounts on select items that grow as you make more orders
• Shopping inspiration on Feed
• Real-life item demos and extra discounts with LIVE
Загальна інформація
версія 8.52.0 (439)
дата завантаження 2022-08-11 07:36
Розмір 108.78 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

ACCESS_MEDIA_LOCATION

ACCESS_MEDIA_LOCATION

читати налаштування та ярлики головного екрана

Дозволяє програмі читати налаштування та ярлики на головному екрані.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

записувати аудіо

записувати аудіо

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

змінювати порядок запущених програм

Дозволяє програмі переміщувати завдання в активні чи фонові вікна. Програма може робити це без вашого відома.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

MediaProvider

MediaProvider

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

MIPUSH_RECEIVE

MIPUSH_RECEIVE

PROCESS_PUSH_MSG

PROCESS_PUSH_MSG

PUSH_PROVIDER

PUSH_PROVIDER

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

контролювати Near Field Communication

Дозволяє програмі обмінюватися даними з тегами, картками та зчитувачами Near Field Communication (NFC).

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

GET_COMMON_DATA

GET_COMMON_DATA

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

контролювати світловий сигнал

Дозволяє програмі контролювати світловий сигнал.

CAPTURE_VIDEO_OUTPUT

CAPTURE_VIDEO_OUTPUT

USE_FINGERPRINT

USE_FINGERPRINT

MANAGE_FINGERPRINT

MANAGE_FINGERPRINT

USE_IFAA_MANAGER

USE_IFAA_MANAGER

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(44)
3.93★ 78.57%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2015/04/03 07:17
Інші програми для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |