Steps
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Steps це ранер в улюбленому форматі розробників з Ketchapp, тому що вони залишаються вірними своїм принципам - зрозумілий але дуже складний геймплей, мінімум опису (тому що не потрібно) і просте, але знову ж таки, достатню оформлення, при цьому бездоганна анімація і хороша фізична Модель.

Проте, можу офіційно заявити що фантазія у розробників стала згасати, тому що дана гра шалено нагадує Adventure Cube або Spike Run, теж їх проекти, за фактом, це і є щось середнє між двома цими іграми, єдине що тут додали - нову особливість, про яку я вам і розповім.
Починається все досить звично - вам потрібно управляти кубом, який котиться по вибудовується перед ним дорозі, при цьому потрібно уникати шипів, які вилазять в деяких місцях, але тут додали ліфти, додали місця де можна провалитися і додали місця на яких ви будете підстрибувати, додали місця зі зрушуються стінами і місця де вас телепортом буде перекидати в бонусний рівень, на якому можна зібрати багато кристалів. До речі гру вирішили розбити на рівні, так що про набридливу нескінченність можна забути, а що найцікавіше, в результаті, гра вийшла дуже зручною і цікавою, так що погравши в неї деякий час про ті ігри на які вона схожа ви навіть не згадаєте .. .

Особливості гри:

  • красива і проста графіка
  • зручне управління
  • гідна анімація
  • хороший саундтрек
  • безліч перешкод
  • багато рівнів


Недоліки гри:

  • багато реклами яку можна відключити за невелику кількість реальних грошей


Підсумок: все ж розробники в Ketchapp це вражаючі люди, а гра Steps це доводить. Вони змогли взяти щось обридлої і завдяки кільком новим ідеям зробити з цього принципово нову і цікаву гру, молодці!


Реклама

завантажити Steps 1.0 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.0 (1935)
дата завантаження 2016-07-21 09:09
Розмір 27.29 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-07-25 01:39:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Усі додатки Ketchapp на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0.18★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/07/26 07:07
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |