School Bus Driver Coach 2
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра School Bus Driver Coach 2 це симулятор для андроїда в якому вам належить розвозити дітей в школу і забирати з неї, і це не ваші діти, а ви не щасливий батько, ви - водій шкільного автобуса! Гру підготували розробники з TrimcoGames, портфоліо яких практично повністю складається з величезної кількості симуляторів, автобуси в яких переважають. Проте, дітлахи самі в школу не доберуться, так що сідайте за кермо і вирушайте в дорогу, дороги чекають вас!

Однак, як і в будь-якому іншому симуляторі, геймплей тут досить нудний, у всякому разі, нічого крім розвезення тут немає. Так що, паркуйтесь в зазначеному місці (підсвічено жовтим прямокутником), дивіться відео як діти сідають в автобус і відправляєтеся до місця де їх потрібно висадити, іноді місць може бути декілька і їх віддаленість буде зростати в залежності від рівня, так як на перших рівнях проїхати доведеться метрів 500 ... Головним показником стане час за яке ви виконали завдання (на початку місії запускається зворотний відлік з великим запасом) і відсутність аварій, чого домогтися теж досить складно, чому - читайте далі.

Розглядаючи ж гру з точки зору симулятора, можна легко знайти як плюси, так і недоробки, про що і піде мова. Графіка і фізика в грі досить пристойні, не рахуючи досить спритного розгону автобуса до 60 км год, зазвичай такий спритністю вони не відрізняються. У вас буде педаль газу і гальма, а ось замість керма стрілки. Виду з кабіни тут немає, проте, в нижній частині екрана можна знайти приладову панель, тут є спідометр і тахометр, які начебто працюють, а ось стрілка на правій панелі взагалі не рухається, ніколи. Крім цього окремими кнопками виведені клаксон, поворотники, аварійка і навіть включення фар, що досить оригінально і мало де зустрічається. Так само вам буде доступно кілька різних автобусів, які можна купувати за зароблені кошти, автобуси дійсно нагадують щось реальне, хоча хто взагалі на автобуси задивляється? Найбільше збентежили дороги, які тут практично скрізь дуже вузькі, практично завжди йдуть або в гору або з неї, вони завжди порожні, ніякого трафіку, а місця куди потрібно доставити дітей обрані чисто випадково, так що не дивуйтеся якщо іноді вам доведеться висаджувати їх у поле ...

Підсумок: гра School Bus Driver Coach 2 це непоганий симулятор, проте, особисто мені складно зрозуміти, чому саме ця гра може зацікавити більшість гравців, хоча як показує практика, зазвичай все якраз навпаки відбувається.


Реклама

завантажити School Bus Driver Coach 2 1.6 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
-Bug fixed;
-GUI adjusted;
-Levels optimized;
-Graphics polished;
Загальна інформація
версія 1.6 (7)
дата завантаження 2018-08-29 17:02
Розмір 70.86 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/07/18 07:26
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |