Croatoan
4.8 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Croatoan це рольова гра для андроїда, що володіє дуже потужною сюжетної складової і оригінальним геймплеєм, який точно затягне вас! Гру підготували в PlayApps Inc., що базується в Кореї, а це означає що розробники однозначно знають толк в цьому жанрі!

Сюжет гри тут досить закручений, але почнеться все з аварії літака і вижив екіпажу, з яким доведеться боротися за своє життя, виживати в нових умовах, збирати необхідні матеріали і створювати щось нове, крім цього потрібно розслідувати причини події і безумовно, не варто забувати про переміщення в часі, які дозволять розбити сюжет на різні історії і різні місця, в яких все і буде відбуватися.

Геймплей, крім самої історії, нагадує рольові ігри 90-х років, графіка тут теж відповідна, причому динаміки йому не позичати, буквально відразу, вийшовши з літака вам доведеться битися з тваринами, які будуть на вас нападати, збираючи все що з них випаде . Управління в грі досить складне, але все ж зручне, у всякому разі, звикнути до нього варто. Крім цього у вас буде повноцінний інвентар, всілякі Скіл і можливість крафта, якої в деяких іграх дуже сильно не вистачає, особливо на мобільних платформах!

Особливості гри:

  • чудовий і закручений сюжет
  • незабутні пригоди в незвичайному світі і подорожі в часі
  • кілька видів зброї з унікальними характеристиками
  • багато NPC з якими можна поспілкуватися і отримати квести
  • грати можна сольно або в онлайні, зі своїми друзями
  • висока динаміка і відмінна анімація
  • безліч головоломок і пошук скарбів
  • збирайте рецепти і матеріали щоб зробити щось унікальне


Недоліки гри:

  • без доната не обійшлося
  • гра доступна тільки англійською


Підсумок: приголомшлива рольова гра Croatoan може здатися вам досить незвичайної і незвичною, але в цьому і є її зміст! Пора вже розірвати шаблони, які нав'язують нам знову і знову, пора розвиватися!


Реклама

завантажити Croatoan 1.5 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.5 (6)
дата завантаження 2017-11-23 14:30
Розмір 48.82 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

отримувати текстові повідомлення (SMS)

Дозволяє програмі отримувати й обробляти SMS-повідомлення. Це означає, що програма може відстежувати чи видаляти повідомлення, надіслані на ваш пристрій, навіть не показуючи їх вам.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

набирати номери телефонів напряму

Дозволяє програмі набирати номери телефону без вашого відома. Це може спричинити неочікуване стягнення плати чи здійснення дзвінків. Зауважте, що це не дозволяє програмі набирати екстрені номери. Шкідливі програми можуть здійснювати дзвінки без вашого підтвердження, за що з вас стягуватимуться кошти.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

RESTART_PACKAGES

RESTART_PACKAGES

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.83★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/07/17 08:20
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |