Traffic nation: Street drivers
4.4 (6)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Traffic nation: Street drivers це гонки від розробників з BadTrip, які у нас вперше, та ще й з такою грою;) Хоча, доведеться їм не легко, так як гонок на андроїд стає все більше, причому далеко не всі з них погані, є дуже навіть цікаві екземпляри, крім цього є гоночні Ранера і багато подібних жанрів, які, за інших рівних, теж зможуть скласти грі конкуренцію. Так чи інакше, розробники прийшли не з порожніми руками, а пропонують нам цілком усвідомлений і реальний продукт.

Проте, ці гонки будуть нагадувати ранер, класичними їх не назвати, або це вже стало класикою, складно сказати. Але опинившись в головному меню ви отримаєте карту і місії які на ній розташовані, десь потрібно проїхати певну відстань, десь сховатися від поліції, але не залежно від місії, їхати ви будете по прямій, вибрати можна лише день / ніч і рух , воно може бути все направлено в одну сторону, або, що додасть труднощі, можна зробити і зустрічний. Що приємно, рулится автомобіль тут досить реалістично, це можна легко відчути, а саме управління організовано за допомогою віртуального керма. Так само порадувало і оточення, яке представляє собою шматочки міста і довгі траси, але все це не видається якоюсь відсторонене, тут і адекватна дорожня розмітка і світлофори і стовпи на узбіччі, які підсвічують дорогу вночі, в цілому, розробники постаралися. Що ж стосується автомобілів, то їх тут не дуже багато, всього 16, але розробники обіцяють додати ще, плюс, вже є можливість міняти колір автомобіля, диски, наклеювати вініл і навіть тюнінгувати. Єдине що злегка може негативно відбитися на сприйнятті - все автомобілі не ліцензійні, хоч і нагадують деякі моделі, а перші завдання занадто прості, але пройшовши цей етап гра забезпечить вам значно цікавіший геймплей.

Особливості гри:

  • хороша графіка і анімація
  • приємне і реалістичне водіння
  • кілька видів локацій
  • три режими гри
  • окремі місії і квести
  • 16 автомобілів на вибір (буде більше)
  • тюнінг
  • насичений і різноманітний трафік
  • таблиця з лідерами і досягненнями в інтернеті


Недоліки гри:

  • Донат


Підсумок: гру Traffic nation: Street drivers складно назвати повноцінними гонками, під класику вони не потрапляють, проте, якщо порівнювати її з гоночними Ранера, яких досить багато, то більшості вона дасть фору, не сумнівайтеся.


Реклама

завантажити Traffic nation: Street drivers 2.01 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
New VYNIL for 23 February and 8 March! Premium only!
Fixed fonts
Invite friends and earn gold! Every invited playing friends brings for 10 gold!
Fixed mirror in garage
Fixed cop car prizes
Added unlimited fuel
Added discount offers
Improved fonts - it is much better now
Online challenge races! Play PVP with random rivals! Win and earn reputation!
Fixed searching for players on PVP mode
Fixed FB share screen
Загальна інформація
версія 2.01 (111201)
дата завантаження 2016-07-11 11:00
Розмір 56.16 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (5)
Bkav → Android.Adware.Fictus.187F

Cyren → AndroidOS/GenPua.D66AA33C!Olympus

ESET-NOD32 → a variant of Android/Inmobi.D potentially unsafe

AVware → Trojan.AndroidOS.Generic.A

Fortinet → Adware/Startapp.A

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2016-07-24 12:57:17
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(6)
4.38★ 87.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/07/15 06:57
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |