Zombie Terminator
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Zombie Terminator це платформер для андроїда, головною метою в якому знову стала боротьба проти зомбі. Тема, звичайно, побита, але все ще актуальна, так що не будемо загострювати увагу на ній, краще подивимося яку зав'язку підготували для нас розробники з X CONIQUE ...

Починається все з невеликою заставці, яка розповідає про 2066 рік, коли людство остаточно вичерпало свої ресурси і програло у вирішальній битві проти зомбі, залишивши тільки руїни і попелище. Однак, дехто залишився і само собою, це наш герой, якому не залишилося нічого, крім як відправитися в свій останній бій, не заради виживання, а заради того щоб вбити якомога більше ворогів!
До речі, героїв тут буде троє, кожен з яких дозволить розблокувати ексклюзивні рівні. Один з них - людина зі сталі, мабуть, не той про якого фільми знімають, а просто якийсь мужик, який надів облягаючий сталеві обладунки і маску, які цілком собі служать хорошим захистом. Інший герой представлений як «син Тай Чі», де той самий «Тай Чі» це видно стародавня китайська гімнастика, що стала основою багатьох бойових мистецтв, коротше кажучи - каратист він. Нарешті третій герой, який на мій погляд найбільш пристосований до умов в яких ви опинитеся - зомбі вбивця, який з якоїсь причини виявився крутішим за всіх своїх побратимів і пішов проти них!

Далі нас чекає багато рівнів, на яких потрібно збирати гроші, рубати або розстрілювати зомбі, перестрибувати небезпеки і не загинути, в цілому, класичний такий хардкор з класичної такою тематикою. А гроші нам знадобляться для поновлення зброї, якого тут виявилося досить багато.

Особливості гри:

 • класичне виконання і зомбі!
 • приємна картинка і високу роздільну здатність
 • три злих на зомбі героя
 • більше двох десятків видів зброї
 • епічність музика на фоні
 • хардкорний геймплей
 • зручне управління
 • ніякого доната!


Недоліки гри:

 • погано опрацьована анімація ударів по зомбі
 • управління іноді глючить
 • гра доступна тільки англійською


Підсумок: хочете хардкору? - Качайте! Гра Zombie Terminator це своєрідна хардкорні класика, звичний платформер з кров'ю і зомбі, так що, на нашу увагу він однозначно заслуговує!


Реклама

завантажити Zombie Terminator 2.6 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 2.6 (16)
дата завантаження 2016-07-07 10:08
Розмір 32.02 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
AVG → Android/G3P.KN.1A9495312360

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2016-07-07 13:09:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати веб-закладки й історію

Дозволяє програмі читати історію URL-адрес, які відкривалися у веб-переглядачі, і всі закладки веб-переглядача. Зауважте: цей дозвіл не може застосовуватися веб-переглядачами третіх сторін або іншими програмами з можливостями веб-перегляду.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/07/11 10:05
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |