TraveLLLers
0.9 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра TraveLLLers це ранер для андроїда в якому головними вашими козирями стануть уважність і хороша реакція, а все інше накопичується поступово. Підготували гру розробники з Animoca Brands, які найбільше стали відомими завдяки серії ігор про Астробоя на андроїд, втім, є у них і маса інших популярних проектів.

Як і в інших подібних проектах геймплей тут дуже простий і зрозумілий, інше питання як довго ви зможете справлятися з тим, що від вас хочуть. А хотіти від вас будуть цілком не так багато - пройти якомога далі по автоматично генерує локаціях, причому тут навіть повертати не доведеться (це відбувається автоматично), тут немає перешкод або ворогів, так в чому ж справа?
Ідея виявилася досить проста, так як в подорож вирушає відразу три героя, причому у кожного є своя спеціалізація. Один виявився спец по багаттям, інший по наметах, третій з якихось штук, що нагадує аптечки. Так чи інакше, всі ці елементи будуть зустрічатися на вашому шляху, іноді у великій кількості, іноді і просто один лежати може, але головна складність полягає в тому, що кожен елемент зібрати повинен той герой, якого це підходить по спеціалізації, інакше ви програєте. Кожен зібраний елемент йде в загальний залік по поточному подорожі, крім цього на рівні будуть розкидані монетки, збирати які може кожен персонаж. Потрібно зрозуміти, що герої йдуть рівним строєм, причому по одному кліку другий виходить на місце першого, а перший виявляється в кінці, так що доведеться стежити за тим що вас чекає попереду і, в залежності від того який персонаж потрібен, здійснювати один або два кліка . На перший погляд це досить просто, поки швидкість не підвищиться ...

Особливості гри:

  • прикольна воксельного графіка і милі персонажі
  • більше шести десятків персонажів
  • розблокувавши мандрівників ви можете зібрати свою команду
  • приємний саундтрек
  • розвиток реакції і уважності


Недоліки гри:

  • невеликий Донат, який можна витратити на монетки і нових героїв


Підсумок: гра TraveLLLers це прекрасний ранер який повноцінно виконує роль гідного тайм-кілера, пропонуючи досить короткі раунди і дозволяючи хоч до чогось прагнути, а найголовніше, робити це можна абсолютно безкоштовно.


Реклама

завантажити TraveLLLers 1.1 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Smoother travels mean more adventures; and that's what you're getting with these upgrades:

- Compatibility and stability enhancements
Загальна інформація
версія 1.1 (27)
дата завантаження 2018-04-06 16:48
Розмір 32.06 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
0.9★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/06/16 07:05
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |