Ninja Turtles: Legends
4.5 (23)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Ninja Turtles: Legends це покроковий екшен для андроїда в якому вам доведеться опинитися у всесвіті з черепашками-ніндзя і битися з великою кількістю ворогів! Підготували гру розробники з Ludia Inc., які досить часто спеціалізуються на створенні рекламних проектів, той це випадок?

У загальному і цілому так, тому що буквально недавно в світовому прокаті запустили другу частину фільму про черепашок-ніндзя, але ось у чому проблема. Перший фільм виявився не дуже вдалим, я б навіть сказав провальним. Другий фільм явно не вибрався на новий рівень і залишився приблизно на тому ж рівні, так що і гра, яка повинна підтримати фанатів, а так же простимулювати інтерес до франшизі виглядає на цьому тлі недоречно. До речі, не дивлячись на чудовий мультик і вельми цікаву і велику історію, особливо популярних ігор про черепашок я не знаю, боюся що і цю гру чекає подібна доля.

Геймплей гри ввібрав в себе трохи від кожного жанру, тут є і трохи екшену, є тактика (так як бої ведуться в покроковому режимі), є елементи RPG, так як героїв потрібно прокачувати, є навіть елементи від карткових ігор, так як героїв багато і можна зібрати цілу колекцію для свого загону! Але, давайте розберемо все це трохи докладніше.
Гра розбита на розділи, в кожній з яких вам потрібно перемогти кілька хвиль противника, але перш ніж це зробити необхідно зібрати загін з героїв, яких ми по ідеї повинні знати, але я якщо чесно знаю тільки черепашок, більшість інших дивних створінь або людей з незнайомими мені іменами теж будуть в загоні, але хто це і чому вони тут залишається загадкою. На початку героїв буде мало, але досить швидко ця ситуація зміниться і ви зможете вибирати. Ваших підопічних потрібно прокачувати, відбувається це автоматично за рахунок досвіду який ви отримуєте в боях і за допомогою одного з ігрових ресурсів - пробірок з якоюсь синьою рідиною, беруся припустити що це мутаген. Ще в грі є гроші, які можна витратити на різні бонуси, але, на жаль, як грошей так і склянок з мутагенів ви будете отримувати досить мало, так що привіт Донат;)
Битви, як я вже написав, відбуваються в покроковому режимі, причому тут можна використовувати як спеціальні удари учасників вашого загону так і рядові, є критичні потрапляння, є промахи, які можуть бути досить частими якщо противник вище вас рівнем. На жаль, як і в будь-який інший грі з розвиненим Донатом тут буде просто тільки на початку, але з кожною новою главою легше не стає.

Підсумок: гра Ninja Turtles: Legends, не дивлячись на Донат, являє собою гарну гру, причому якщо закрити очі на провальні фільми, то вона цілком зможе захопити вас на довгий час, у всякому разі, якщо ви любите такий жанр.


Реклама

завантажити Ninja Turtles: Legends 1.22.2 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
- Various bug fixes and polishes.
Загальна інформація
версія 1.22.2 (122021)
дата завантаження 2022-02-25 10:26
Розмір 105.19 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Ludia Inc. на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(23)
4.49★ 89.7%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/06/13 07:11
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |