Loader & Dump Truck Hill SIM 2
4.7 (12)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Loader & Dump Truck Hill SIM 2 це симулятор для андроїда, який дозволить вам ганяти по будівельних майданчиках, виконуючи досить реальні доручення, наприклад, відвезти пісок або завантажити автомобіль ... в загальному, у нас знову досить дивна ситуація, тому що тут вам запропонують займатися тим, що зазвичай людей ну ніяк не приваблює!

За сюжетом, якщо можна так висловитися, вас занесе на будівництво якогось будинку, а вже тут безліч проблем, які потребують вирішення. Безпосередньо до будівлі ви відносини мати не будете, для цього є інші ігри, а ось будівельна техніка це саме те чим ви будете керувати. Хочете бульдозер або самоскид? Хоча насправді доведеться почати з трактора, він досить повільний і має ківш, який можна використовувати щоб копати ями або розгрібати дорогу для іншої техніки.
Вся гра представляє собою послідовний набір місій, який не поспішаючи познайомить вас з самої різної технікою, яка буде розблокована в процесі. Так само в процесі ви будете спостерігати і результати своєї праці, а саме - збільшується в розмірах будівлю, яке в підсумку повинно придбати людську подобу! Логіка тут досить проста, у всякому разі якщо вам дали трактор і попросили накидати піску в кузов вантажівки, то в наступній місії ви будете керувати цією вантажівкою, що досить логічно.
Основною фішкою буде те, що різна техніка буде мати різне управління, до якого кожен раз доведеться звикати, причому, реалізовано воно досить точно і без натяків на аркаду, другий фішкою буде деяка скукота, яка теж притаманна подібним ігор, може бути люди саме це намагаються в них знайти?
Графіка в грі не може похвалитися крутизною, а й слабкою її не назвати, а ось озвучка вийшла чудовою, навіть звук зсипають піску додали ... божественний звук, чи не так?

Особливості гри:

  • логічний порядок місій, який має завершення
  • зручне управління
  • багато різних автомобілів
  • відмінно змодельовані робочі моменти
  • хороша графіка і відмінна фізика
  • цілком реальні завдання


Недоліки гри:

  • Донат
  • динамічною гру точно не назвати


Підсумок: гра Loader & Dump Truck Hill SIM 2 непогано імітує будівництво, але як і в більшості інших подібних ігор тут не вистачає якоїсь родзинки, яка зможе запалити користувачів, на жаль, гра швидко набридає.


Реклама

завантажити Loader & Dump Truck Hill SIM 2 2.5 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
-Fixed bugs;
-Optimized UI.
Загальна інформація
версія 2.5 (16)
дата завантаження 2022-07-17 02:42
Розмір 71.88 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(12)
4.68★ 93.58%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/06/07 06:54
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |