Peacekeeper
4.2 (7)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Peacekeeper це аркада для андроїда, основою для якої став прекрасно відомий нам жанр Tower Defense, ось тільки тут упор розробники зробили зовсім на інші цінності ...
Зокрема, гра рясніє зайвої жорстокістю і величезною кількістю останків ваших ворогів, що безумовно оцінять багато геймери!

Досить примітивний геймплей, який дещо нагадує класичне протистояння рослин і зомбі запропонує вам зайняти окоп в лівій частині екрана і розстрілювати всіх хто спробує підійти до вас з лівої частини ігрового простору. Причому, за сюжетом, м'ясник в ролі якого ви виступаєте є таким собі миротворцем ... сарказм відчуваєте?
Гумору в общем-то розробники не пошкодували, тому що між рівнями ми можемо спостерігати досить кумедні діалоги між суперниками, причому війну вони ніяким чином не зачіпають, ви можете відпустити пару колючих лайок або запитати хто був солістом в який-небудь групі .... а потім розстріляти сотню іншу ворогів!
Бій буде досить динамічним, причому він не зводиться до тупий горизонтальної перестрілці. Ви можете не тільки переміщатися по своєму окопу вгору і вниз, ви можете пригнутися, а так же стріляти в будь-якому напрямку, досить натиснути на супротивника якого ви хочете вразити! Вороги, до речі, досить тупуваті, за що в загальному-то і будуть знищені, принаймні захопити ваш окоп вони не спробують, навіть якщо хтось дійде, то він зупиниться і буде атакувати вас з близької відстані, так що при наявності належної вправності ви зможете відбитися в будь-якій ситуації. Великим і найбільш кривавим бонусом стане супер-удар, який періодично накопичується і знищує відразу багато ворогів на досить великій території, що дуже стане в нагоді коли їх біля окопу набереться велика кількість. Що ще радує - ні ви, ні ваші вороги не гинете від першого ж попадання, у кожного є шкала з життями і, що логічно, вона повинна закінчитися.

Особливості гри:

  • м'ясо, багато м'яса! Дуже багато м'яса!
  • безліч атак без перерви!
  • багато потужних бонусів
  • на вас будуть нападати різні загони одночасно
  • досить приємна графіка
  • найнебезпечніші боси і битви з ними які ви не забудете
  • і знову, багато м'яса!


Недоліки гри:

  • є Донат
  • присутня деяка одноманітність
  • веселі діалоги тільки англійською


Підсумок: що можна хотіти від гри про м'ясо? Само собою, багато м'яса! І в грі Peacekeeper це є! На жаль вона не доставляє тієї динаміки яку хотілося б в ідеальному варіанті, елементарно через те що ваш герой вийти з окопу не може, проте, це прекрасний варіант для початківців м'ясників;)


Реклама

завантажити Peacekeeper 1.13 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
- Bug fixes
Загальна інформація
версія 1.13 (118)
дата завантаження 2016-07-20 15:55
Розмір 44.25 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(7)
4.23★ 84.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/06/06 08:59
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |