Не звільнять!
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра не звільнили! Це новий проект від інді-розробників з QuickTurtle Co., Ltd., який представляє своєрідний кликер в якому вам потрібно найматися на роботу і працювати ... дивний підхід, чи не так?
Проте, ми вже зустрічали гри в яких потрібно працювати, найчастіше це всілякі симулятори, наприклад симулятор касира або далекобійника, тут все трохи інакше. Гра безумовно не імітує якусь реальну роботу, я б навіть сказав що вона її пародіює.
Спочатку гра з'явилася для ринку Кореї, де досить швидко справила ефект бомби, що розірвалася! Понад мільйон завантажень, кількість яких продовжило рости, це небувалий успіх для інді-проекту, а сталося це не просто так! До речі, через зрослої популярності гру перевели на 12 мов, так що на російській і багатьох інших вона теж доступна, що позначилося на ній тільки позитивно.

У грі вам належить виконувати роль молодого фахівця, який тільки закінчив своє навчання і прагне знайти роботу своєї мрії, щоб як мінімум виживати ... Проблема ця актуальна в більшості розвинених країн, проте в Кореї вона стоїть особливо гостро, ви ж знаєте наскільки там люди працьовиті і як тримаються за свої місця? Робота в Кореї це вкрай важливий аспект життя, все за неї переживають і намагаються домогтися певних висот, що безумовно знайоме і нам. Так ось, починати тут доведеться з самого нуля.
Щоб влаштуватися на роботу вам доведеться пройти кілька співбесід, на частині з яких вам природно відмовлять, однак, на другий чи третій раз ви зможете влаштуватися на роботу, де почнеться невеликий локальний пекло!
Робота буде виглядати як набір столів за яким сидять і інші співробітники, як тільки біля їхнього столу буде з'являтися знак оклику, туди потрібно підбігти і отримати доручення, робиться це звичайним кліком. Проблема в тому що доручень буде більше ніж ви встигаєте обробляти, так що ми постанемо перед простим вибором - сидіти на місці, розбираючись з уже отриманими завданнями і тим самим отримуючи досвід, який відбивається спеціальною шкалою, важливість якої важко переоцінити, або кидатися по кабінету і отримувати все нові і нові завдання. Якщо ви будете сидіти і розбирати текучку, що не забираючи нові документи, то колеги почнуть скаржитися, що може і призведе до звільнення, вас звинуватять в тому що ви занадто повільно працюєте, а такі співробітники нікому не потрібні. Особлива проблема починається коли приходить директор, всі співробітники починають «горіти», видаючи завдання і документи з неймовірною швидкістю ...

Підсумок: гра не звільнили! це пародія, гумор і навіть своєрідне знущання над реальними проблемами молодих фахівців, так чи інакше, гра дуже весела і якщо не сприймати її близько до серця, то це забавний клікер, а якщо сприймати - бережіть нерви!


Реклама

завантажити Не звільнять! 1.0.52 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
[v.1.0.44]
- Minor bugs were fixed.
- Indonesian, Vietnamese, Malay, Hindi, Arabic and Persian languages have been added.
You can select a total of 25 languages.

[v.1.0.43]
- Fixed login related error.

[v.1.0.35]
- Fixed infinite looping of subordinates' gold animations.
- When purchasing Adventure Charge, the number of adventures has been increased. (3-> 5)
- Fixed music not playing when "President appeared"
Загальна інформація
версія 1.0.52 (52)
дата завантаження 2022-04-14 12:40
Розмір 41.33 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

AD_ID

AD_ID

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/05/26 07:02
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |