Campaign Clicker
4.2 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Campaign Clicker, не приховуючи свою сутність, заявляє - я клікер для андроїда! Але що цікаво, головною тематикою цього клікера стали не зомбі, а передвиборчі кампанії і вибори президента в США! Тема досить актуальна, так що гра цілком здатна знайти зацікавлену аудиторію, подивимося ж, ніж нам належить займатися сьогодні;)

Гра отримала непогане піксельний оформлення, за допомогою якого розробники постаралися передати всю движуху і атмосферу, що відбувається, до речі, вийшло досить непогано!
Геймплей почнеться з досить складного вибору - республіканці або демократи ...
Для тих хто не в курсі, республіканці це послідовники першого президента даної партії - Авраама Лінкольна, вони досить консервативні, прагнуть до зниження податків, відрізняються досить агресивною зовнішньою політикою, на виборах 2016 року представлені Дональдом Трампом.
Демократи, представлені Хілорі Клінтон, відрізняються лібералізмом, виступають на стороні меншин, а так же простого робочого народу, тим самим, заручаючись великою підтримкою профспілок і подібних організацій.
Коли ж вибір зроблено, ми опиняємося в звичних реаліях клікера, тому що кожне натискання на екран дає вам і грошей для розширення своєї передвиборної кампанії і нових послідовників. Так що якщо хочете щоб перемогла ваша партія - екран доведеться протерти до дірок! Можна клікати і для ослаблення протиборчої партії, що так само приносить гроші і може трохи спустити противника в рейтингу. Так чи інакше, кликати доведеться багато. Безумовно, отримані гроші потрібно витрачати на прокачування своєї кампанії, щоб кожен клік приносив ще більше грошей і виборців, схема звична і робоча.

Особливості гри:

  • прекрасний сюжет, заснований на подіях реального світу
  • вплиньте на весь світ і приведіть до перемоги свого кандидата
  • да, цей клікер можна пройти!
  • отримаєте більше можливостей, використовуючи стрічку з Twitter реальних кандидатів!


Недоліки гри:

  • Донат ... а які вибори обходилися без нього?


Підсумок: гра Campaign Clicker це прекрасний клікер, який не тільки відповідає всім нормам жанру, а й пропонує нам досить актуальну і цікаву тему, підсумки якої так чи інакше вплинуть на весь світ!


Реклама

завантажити Campaign Clicker 1.0.10 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
- Added new Presidential debates!
- Removed various permission requests from the app.
Загальна інформація
версія 1.0.10 (38)
дата завантаження 2018-04-06 16:48
Розмір 44.97 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

SET_ORIENTATION

SET_ORIENTATION

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
4.21★ 84.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/05/23 10:52
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |