UNCHARTED Fortune Hunter ™
3.7 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гру UNCHARTED знають багато, особливо щасливі власники PlayStation 3, приставки, на якій вона вперше з'явилася. Пограти в неї на ПК або X-box ви не зможете, це ексклюзив, які робили за підтримки і для PlayStation, причому, так швидше за все і залишиться. Це одна з тих ігор заради якої люди купують цю приставку, це гра з якої хочуть зняти фільм (правда поки безрезультатно), це гра яку продали обсягом майже 30 мільйонів копій, при тому що продається вона тільки для PlayStation! До речі, на даний момент актуальною стала вже четверта частина, доступна на PlayStation 4, якою насолоджуються щасливі власники, а ті у кого цієї приставки немає, дивляться ролики на Youtube і заздрять. Але що таке UNCHARTED Fortune Hunter ™? Та ще й на андроїд ...

Сумно, але це досить непогана, але все ж головоломка, яка запропонує побродити по різним картками і вирішити деякі завдання, само собою, головним героєм буде знаменитий Дрейк! Завдання в грі у нас досить цікава і корислива - нам потрібно здобути якомога більше золота, яке заховано в чергових руїнах якоїсь давньої цивілізації, де безумовно знайдуться і складні головоломки і пастки та інші фішки, якими сучасні головоломки безумовно повинні володіти. Геймплей виявився досить оригінальний і цікавий, але ...

Знаєте в чому одна з головних фішок таких ігор як UNCHARTED і інших ексклюзивів, які випускають виключно на одну консоль? - Ідеальна оптимізація. Кроссплатформенних ігор досить багато, їх портируют і не завжди вдало, не намагаючись вичавити з пристрою всі соки щоб ви були в екстазі, з ексклюзивами же все навпаки, над цим працюють, працюють роками щоб ви були в захваті і відчули всю різницю. А що ж вийшло з даною грою на андроїд? Вона лагает! Що небудь ще? Так! Вона коротка! При бажанні її можна пройти за один вечір і забути, просто забути.
Так навіщо тут ця гра? Та все просто - це лише мала дещиця рекламної кампанії четвертої частини повноцінної гри UNCHARTED для PlayStation 4.

Підсумок: не розібравшись як і навіщо гра UNCHARTED Fortune Hunter ™ потрапила на андроїд можна відверто засмутитися і навіть образитися на PlayStation Mobile Inc., але по суті, скачати гру можна безкоштовно, якщо ваш пристрій потрапило в ту невелику кількість які її підтримують, доната і реклами тут немає, тому що сама гра і є реклама, насолоджуйтеся;)


Реклама

завантажити UNCHARTED Fortune Hunter ™ 1.2.2 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
- Bug fixes
Загальна інформація
версія 1.2.2 (28)
дата завантаження 2017-07-20 21:27
Розмір 25.98 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7 ARM6 x86 mips
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

DUID_READ_PROVIDER

DUID_READ_PROVIDER

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Розмір 114.53 MB
дата завантаження 2016-05-18 12:46

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
3.68★ 73.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/05/21 06:41
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |