REDCON
3.4 (12)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра REDCON для андроїда з'явилася завдяки розробникам з HEXAGE, з якими ми вже знайомі по таким іграм як Radiant, Reaper і деяким іншим. Так чи інакше, але ідею для своєї «стратегії» вони взяли не саму звичну, безумовно щось таке ми вже зустрічали, але дуже давно, так що я навіть не намагався знайти. У будь-якому випадку це принципово відрізняється від будь-якої іншої гри з приставкою «Clash» і це вже добре!

Дії гри розгортаються в майбутньому, коли весь світ ніби як об'єднався, але само собою залишилися повстанці, які добре озброєні і чинять опір подібної глобалізації. Як це не дивно, але воювати нам доведеться за сили світового порядку, так що нашою метою буде придушення опору заради миру в усьому світі, або якось так.

Геймплей побудований на необхідності розстрілювати ворожі укріплення, які знаходяться в правій частині екрану, в той час як ми знаходимось зліва. Спочатку у вас буде всього три гармати і кілька солдатів, які відповідають за ремонт знарядь, точність наведення і інші важливі показники. Однак з часом, ваші гармати перетворяться в величезний форт, який ви зможете модернізувати на свій розсуд на страх усім ворогам. Стріляти гармати будуть автоматично, головне показати мету, ваша ж задача буде в розподілі солдатів з гармат і виборі мети, яка тут відіграє вирішальну роль. В цілому, на перших парах гра може здатися трохи нудною, але це тільки на початку, потім все налагодиться!

Особливості гри:

  • будуйте величезний форт і модернізуйте на свій розсуд
  • ви можете зупинити час і роздати накази
  • величезний вибір знарядь і солдатів
  • займайтеся шпигунством і вибирайте найбільш підходящі тактики
  • гра переведена на кілька мов, в тому числі і на російську


Недоліки гри:
Було досить складно виділити якісь конкретні, тому що гра виявилася не тільки цікавою, але ще і якісно зібраної, що зустрічається не часто. Проте, тут є невеликий Донат, такі проекти без нього рідко обходяться, причому складно назвати це недоліком, без доната існувати тут цілком реально, але все ж якщо ви хочете якось виділятися або прискорити процес, то таку можливість у вас не забрали . Головним недоліком, а якщо точніше дивиною став ігровий дизайн, який передбачає що екран розділений на дві частини різного кольору, в цілому зрозуміло, що це ніби натякає що ворог далеко і так далі, але виглядає це вкрай незвично.

Підсумок: гра REDCON виявилася вкрай цікавою і цікавою, а що найголовніше - вона вибивається зі звичного формату стратегій, який вже відверто набрид, так що, качайте обов'язково!


Реклама

завантажити REDCON 1.4.3 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Compatibility with Android Q
Загальна інформація
версія 1.4.3 (210403)
дата завантаження 2019-09-07 10:12
Розмір 21.13 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(12)
3.44★ 68.83%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/05/18 07:38
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |