Jump Nuts
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Jump Nuts для андроїда це черговий проект від розробників з Ketchapp, яких ми вже дуже добре знаємо, причому варто відразу зазначити що виглядає цей проект досить просто в порівнянні з багатьма іншими, які, втім, теж особливої ​​крутизною не відрізнялися. Тим не менш, це не робить його відмінним від загальної серії! До речі, якщо хто стежить за іграми на сайті, то нагадує він гру illi, огляд якої був тиждень тому.

Геймплей гри шалено простий, і порівнюючи з тією ж illi не наповнений якимись пастками або іншими особливостями, на перший погляд тут все дуже просто щоб бути правдою, однак, це і є головна пастка, трапляються в яку практично всі. Причому після того як ви програєте перші раз 10, ви подумаєте що може ви робите щось не так? Можливо ви не помітили кнопку яка допоможе впоратися, але, на жаль, нічого вам не допоможе.

Що ж потрібно робити?
Все що буде на екрані - досить гарний фон, який не змінюється, змінюється тільки його колір, буде наш герой, який невідомо на кого схожий, однак, розробники запевняють що це білка ... ок! Так само в тут будуть завислі в повітрі кулі, які, виявляється горіхи ... але не суть! Ваше завдання дуже проста - перестрибувати з горіха на горіх, а складність тут в тому, що білка не зупиняючись бігає навколо цього горіха і необхідно в потрібний момент натиснути на екран щоб вона стрибнула, причому так, щоб обов'язково потрапити на сусідній горіх. Впали - починайте заново, скільки горіхів пройшли - стільки й очок, іноді будуть траплятися монетки, зібравши які можна купити інших «білок», які по ідеї «краще». І повірте, це дуже складно!

Особливості гри:

  • простий дизайн
  • зрозумілий геймплей
  • висока складність
  • приємна графіка
  • відмінна фізика і анімація


Недоліки гри:

  • складність аж надто висока
  • не вистачає фонової музики
  • є реклама, але менш ніж за 2 долари її можна відключити


Підсумок: гра Jump Nuts цілком підходить для людей із залізною нервовою системою і для тих, хто володіє приголомшливою реакцією і хоче таким чином побачити своє ім'я в списку лідерів, який тут безумовно є і складно уявити людей які його очолюють.


Реклама

завантажити Jump Nuts 1.0 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.0 (6)
дата завантаження 2016-05-15 09:49
Розмір 12.41 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-05-15 12:51:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

Усі додатки Ketchapp на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
1.75★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/05/17 09:46
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |