Маестро. музика небуття
0 (0)

Маестро. музика небуття

Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Маестро. Музика небуття це новий проект від відомих в цьому жанрі розробників з Big Fish Games, з якими ми вже неодноразово стикалися, для тих хто зовсім в темі - класика жанру, рядовий квест від них. Для тих хто хоче дізнатися докладніше - читайте далі.

У чому сенс квестів від Big Fish Games? Складно сказати, тому що вони всі схожі один на одного. Безумовно, змінюється сюжет, змінюються красиві (так, це так) картинки, а ось геймплей з разу в раз не може порадувати вас хоч чимось цікавим. Так чи інакше, за рахунок красивих локацій і сюжету вони намагаються виїжджати, одержуючи не найслабшу аудиторію. Варто зазначити що і на цей раз вони не підвели, відразу скажу що оформлення в грі чудове, а ось про сюжет варто розповісти докладніше.

Сюжет.
Дії гри розгортатимуться у Відні, яка дуже відома всім шанувальникам класичної музики. До речі, про музику тут мова і піде. Трагедія трапилася в одній з найвідоміших музичних шкіл, де якийсь зловмисник зіграв спеціальну мелодію, що відкриває ворота пекла і пропала пара студентів, на чиї пошуки вас і відправили. Так що приготуйтеся мати справу з містикою, демонами і раритетними музичними інструментами, хороша музика тут теж є.

Недоліки гри.
Як завжди, повна версія гри виявилася платною, за неї вам доведеться викласти 5 доларів, що не так мало за нинішніми мірками. Так чи інакше, це дозволить пройти гру і пограти в бонусні місії. Так само в грі був помічений ще один недолік - деяка непродуманість геймплея, яка зводиться до того що деякі предмети які ви знайдете в самому початку знадобляться тільки в самому кінці, а це значить що ваш інвентар перетвориться в відверту смітник, забиту купою непотрібних (на даному етапі гри) речей. Крім іншого, це сильно ускладнює проходження.

Підсумок: Маестро. Музика небуття особливо сподобається тим, хто готовий заплатити п'ять доларів за досить цікавий і гарний музичний квест, якщо ж платити не готові і до музики рівно - пошукайте щось інше.


Реклама

завантажити Маестро. музика небуття 1.0.0 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.0.0 (10)
дата завантаження 2016-05-10 11:45
Розмір 13.06 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-05-10 14:48:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/05/12 07:42
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |