Fairy Mix 2
4.2 (6)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Fairy Mix 2 це класичний формат «три в ряд», який вельми популярний на андроїд, проте, від класики гра трохи відрізняється, так як отримала багато сучасних фішок і особливостей, покликаних залучити якомога більше користувачів. Так само варто відзначити що розробниками виступили Nika Entertainment, які були авторами і першої частини, яка набрала майже 5 мільйонів завантажень, як тут другу частину не зробити?

Геймплей гра отримала досить насичений, у всякому разі в рамках жанру. Не дивлячись на подібну насиченість, складністю він не відрізняється, що в сумі з красивою графікою і яскравими ефектами робить гру бажаною для багатьох шанувальників як першої частини, так і жанру в цілому.
Гра розбита на рівні, які оформлені у вигляді доріжки через чарівні землі, які періодично будуть змінюватися, але як такого сюжету тут немає, що в загальному-то не сильно когось вчинить. Кожен рівень передбачає обмежену кількість ходів і деяке завдання, яке за ці ходи неодмінно потрібно виконати. Варіантів завдань тут не дуже багато, що досить типово для цього жанру. Якщо ви будете збирати великі комбінації або зможете закінчити рівень за малу кількість ходів, то отримаєте бонус, який може дуже стати в нагоді на наступному рівні, бонуси тут досить адекватні.

З недоліків гри можна відзначити лише наявність систему доната, яка дозволяє купити вам нові життя, якщо поточний набір закінчиться, а чекати не хочеться. Так само за Донат можна придбати ігрову валюту і витратити її на різні круті бонуси, програти при наявності яких практично неможливо. Так чи інакше, без доната тут обійтися можна легко, так що дивіться самі.

Підсумок: гра Fairy Mix 2 не стала гірше першої частини, скоріше навіть трохи краще, плюс, якщо порівнювати її з іншими представниками жанру, то виявиться вона явно не на останньому місці, так що якщо такі ігри вам до душі - качайте!


Реклама

завантажити Fairy Mix 2 0.0.4 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
The long-anticipated update came out! The following improvements await you:
- A lot of fascinating levels were added to the game!
- The game field optimization was carried out, and the game process became even more enjoyable.
- Many minor bugs were fixed - nothing will distract you from solving puzzles now!
Don’t forget to rate the game and send us your feedback! Download now to access the latest content!
Загальна інформація
версія 0.0.4 (4)
дата завантаження 2016-05-10 11:16
Розмір 29.56 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-05-10 14:18:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(6)
4.19★ 83.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/05/11 09:13
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |