Pro Feel Golf
3 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Pro Feel Golf від розробників з Behaviour Interactive це гольф в чистому вигляді, без маси аркадних фішок, якими розробники часто намагаються розбавити ігровий процес. Так що давайте розберемося, наскільки цікавий гольф в реальному житті? Очевидно, що захоплення це не з дешевих, особливо якщо не брати до уваги міні-гольф і маленькі майданчики які стали з'являтися в деяких містах, де можна вкластися розумні гроші, отримавши навіть ключку в оренду. По хорошому гольф це величезні поля, які для цього тільки й існують, набір дорогих ключок, оренда персоналу, оренда машинок і так далі, за грою в гольф полягають мільйонні угоди і вирішуються найважливіші питання між сильними світу, але чому цього не відбувається між гравцями в футбол або баскетбол? Тому що гольф не відрізняється динамікою, це своєрідний релакс, де можна переодягтися з солідного костюма в поло і шорти, після чого багато годин провести на свіжому повітрі, а не в офісній задусі. Але що якщо це переносити на той же андроїд? нудно! Ось в чому проблема гольфу, а аркадні фішки якраз цю нудьгу знищують і гра стає набагато веселіше і динамічніше.

Як же з цієї нудьгою вирішили боротися розробники на цей раз? Та й взагалі то нічого, у нас тут будуть великі поля і обмежена кількість ударів щоб їх пройти, однак, при всьому при цьому один з видів управління нагадав класику, а саме Angry Birds, в результаті чого гра виявилася не тільки нудною, але ще і вкрай простий. Що ж стосується оформлення, то графіком тут намагалися підігнати під реальність, але лише намагалися. Вийшло досить приємно, але все ж якимось «wow» ефектом вона не володіє. Мабуть, головним плюсом гри стане той факт що тут все вкрай зрозуміло, зрозуміле управління, зрозумілі правила ... все занадто прозоро.
Що ж до недоліків, то крім нудьги яку гра здатна нагнати на кожного, тут є Донат, який не дозволить нам забути що це все ж гра для багатих ...

Підсумок: можливо, гра Pro Feel Golf це не найгірший представник свого жанру на андроїд, проте, особисто я б вважав за краще інші, більш аркадні варіації, що доставляють більше веселощів і динаміки.


Реклама

завантажити Pro Feel Golf 2.2.2 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Welcome to Pro Feel Golf 2.2.2
We've been working hard to make some improvements to the game we hope will make your experience better!
- UI improvements
- You can now skip all the replays in 1on1 if you want to
- bug fixing
- Performance optimization
Looking for game hints or you'd like to share your PFG experience? You can join us on our official Facebook and Twitter pages:
Facebook: Facebook.com/profeelgolf
Twitter: twitter.com/profeelgolf
Загальна інформація
версія 2.2.2 (32)
дата завантаження 2017-03-25 09:20
Розмір 19.28 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2017-03-25 11:24:15
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

SET_ALARM

SET_ALARM

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

створювати облікові записи й установлювати паролі

Дозволяє програмі використовувати можливості автентифікатора облікового запису AccountManager, зокрема створювати облікові записи, а також отримувати та встановлювати паролі до них.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
3★ 60%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/05/08 07:25
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |