Warrior Rush
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Warrior Rush це ранер для андроїда від розробників з Amazing Soul Games Studio з якими у нас ще не було можливості познайомитися, так як це їх перша гра! Що не дивно, бо саме ранер багато хто любить пускати попереду іншого, щоб зібрати хоч якусь аудиторію. Поки гра мало кого привабила, що вельми не справедливо, тому що тут є що показати!

Сюжет гри спирається на безсмертної класики, а саме якомусь казковому королівстві, де природно є королева яка живе у високій башті і є лицар, який в неї закоханий. Але, на жаль він звичайний солдат, який лише цілими днями охороняє королівські покої, без надії на інший результат. В один з таких днів лицар занурився в чергову порцію мрій і заснув, а поки він спав прийшов інший закоханий і вкрав принцесу! Дотримуючись поривам любові або ж в надії виправдати свою помилку наш герой кидається в погоню, як-то так гра і починається.

Геймплей реалізований як платформер, що цілком підійде для простого Ранера, але ось тільки наскільки гра проста насправді? На початку нічого складного ви не зустрінете, звичайні кущі з колючками які потрібно перестрибувати і прірви, з якими потрібно робити те ж саме, але це тільки початок ... Біжите ви собі, нікого не чіпаєте, тут в правому верхньому куті з'являться три життя і ось тут слід зрозуміти, ви зіткнулися з босом! Атакувати ви його на жаль не зможете, але переслідувати - цілком! Однак, він буде розкидати бомби вам під ноги і всіляко заважати, але якщо ви зможете протриматися, то зможете добігти до якогось кристала або руни, зібравши яку бос почне вибухати і голосно лаятися. До речі на цьому закінчиться рівень, який проходити заново вам не доведеться ...
Битви з босами в грі дуже важкі, це факт, у всякому разі вони принципово відрізняються за складністю від рядового геймплея, однак, з разу в раз ваш противник буде виконувати одні і ті ж дії, що дозволить звикнути і бути готовим, так і проходимо. ..

Підсумок: гра Warrior Rush не сильно виділяється серед інших Ранера, однак тут майже немає доната, а геймплей більш ніж зрозумілий, він навіть простий, якщо не брати до уваги битви з босами, так що як прохідна гра на пару раз - непоганий варіант!


Реклама

завантажити Warrior Rush 1 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
* Level design improved
* Quick Revive
* Playability fixes
* Boss fixes
Загальна інформація
версія 1 (26)
дата завантаження 2018-04-06 16:47
Розмір 88.7 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/05/07 09:21
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |