Forged in Battle: Man at Arms
4.2 (24)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Forged in Battle: Man at Arms це своєрідний ранер, який запозичив частину свого геймплея від слешер, а частина від самого звичайного платформера, проте, з такими іграми ми вже неодноразово стикалися. Інтерес ця гра викликала буквально парою особливостей про які я обов'язково розповім, в іншому ж, стандартний горизонтальний ранер ...

Геймплей будується на необхідності бігти вперед (а точніше з лівої частини екрану в праву), зламані велика кількість ворогів, які з'являються в правій частині екрана. При цьому гра розбита на рівні, за проходження яких ви будете отримувати всілякі бонуси, як грошові так і ресурсами. Ось тут і з'являється перша особливість - незвичайний спосіб модернізації своєї зброї, який зводиться не тільки до накопичення грошей і ресурсів, але і до проходження спеціальних міні-ігор, від якості якого і залежить крутизна зброї, що трохи нагадує реальний рандом в коваля тих років, коли абсолютно не гарантоване ви отримували щось краще. Друга приємна особливість - хоч якісь зачатки бою, які не властиві слешер, в усякому разі ви повинні розуміти що коли вас атакує противник зі списом - його потрібно відобразити щитом, після чого добити ворога і так далі, що дозволить опрацьовувати багато методик битви, за умови хорошого вибору зброї який у вас точно буде.
Крім іншого, в грі відмінно намальовано саму зброю, яке, як ви вже зрозуміли, становить важливу частину геймплея. Його намалювали набагато краще ніж самих персонажів або навколишній світ, що в цілому дає досить середню графіком, похвалитися якої гра ніяк не зможе.
В цілому і геймплей тут занадто простий, так само як і реалізація, що на жаль призводить до ситуації, коли досить хорошу ідею загубила занадто проста реалізація і невеликий Донат, який запропонує вам різна зброя і посилені модернізації.

Підсумок: гра Forged in Battle: Man at Arms підійде якщо ви шукайте дуже простий ранер в якому бере участь хтось з фільму «300 спартанців», в іншому ж гру складно назвати привабливою. А найбільша проблема при всьому іншому - вона ще й платна! Ціна гри в районі 2,5 доларів і якщо чесно, я не рекомендую витрачати ці гроші.


Реклама

Forged in Battle: Man at Arms для Sony Xperia M5 Dual

Усі додатки Defy Media на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(24)
4.19★ 83.83%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/05/06 09:14
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |