Zombidle
4.7 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Zombidle від розробників з Berzerk Studio отримала досить цікавий початок, де вам розкажуть про зомбі, некромантій і таке інше, тут ваша задача - бути поганим хлопцем, що досить добре підходить багатьом, у всякому разі це простіше ніж бути хорошим. Але реальність ставить все на свої місця, так як перед нами черговий клікер ...

Геймплей.
Чимось особливим геймплей похвалитися не може, причому навіть за мірками клікерів, які останнім часом бувають дуже навіть цікавими і затягують. Тут нам потрібно руйнувати будиночок в середині ігрового поля, який після руйнування буде з'являтися знову і знову і так до нескінченності. Іноді будиночок буде великий і з нього можуть вийти люди, які захочуть вас зупинити, але які у них шанси, якщо ви власник армії зомбі? Приблизно так ігровий процес і побудований, проте, трохи особливостей навіть тут знайшлося. З кожного зруйнованого будинку можуть випадати алмази або черепушки, які витрачаються на поліпшення свого героя, що необхідно для битви з босами. А так як в клікера програти неможливо, то в разі поразки ви просто підете на попередній рівень щоб знову підкоп трохи досвіду і набратися сил, після чого можете спробувати знову. По суті програш буде зарахований якщо ви за 30 секунд не встигнете вбити боса, вам він так і не здолає в результаті.
При всьому при цьому гра отримала досить просте оформлення, яке і вразити нікого не зможе і особливо навантажити ваш смартфон теж не подужає. Так чи інакше, за графіком тут складно поставити якусь високу оцінку, вона просте є, а очі ніби не ріже.

Особливості гри:

  • безліч можливостей щоб стати поганим хлопцем
  • безліч навичок і заклинань
  • багато мирних людей яких потрібно знищити
  • купуйте нерухомість під землею і в печерах щоб збільшити свою міць


Недоліки гри:

  • простакувате оформлення
  • присутній Донат


Підсумок: гра Zombidle це самий стандартний клікер без заявок на оригінальність чи круте оформлення, що, в свою чергу сподобається не кожному. Проте, якщо ви шанувальник цього жанру, то можна безкоштовно завантажити цю гру і провести за нею деякий час.


Реклама

завантажити Zombidle 1.0.303 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Ended Summer event
Загальна інформація
версія 1.0.303 (1000304)
дата завантаження 2019-10-08 17:06
Розмір 91.15 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.68★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/05/02 08:21
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |