Tank Generals
4.1 (23)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Tank Generals це чергові танки на андроїд, в яких вам потрібно керувати танком і стріляти в інші танки, найчастіше виконуючи якісь завдання. підготували гру розробники з WiSTONE ENTERTAINMENT INC. у яких на андроїд це перший проект. Так чи інакше, подивимося що гра собою представляє і порівняємо її з уже відомими іграми, встигли набрати популярність.

По частині геймплея розробники підійшли досить відповідально і розумно, в усякому разі у нас буде і кампанія і можливість битися з іншими гравцями на арені. Кампанія передбачає історичні битви часів Другої Світової, а арена ... ну ви знаєте, все тільки заради неї і грають! Само собою є система прокачування, яка дозволить вам розвивати ваш танк і купувати нові, кожен з яких відрізняється деякими бойовими показниками.

Особливості гри:

  • грайте безкоштовно в рольову гру з танками і можливістю прокачування
  • виїжджайте на поле бою і боріться з іншими гравцями
  • кампанія складається з битв часів Другої Світової
  • сім десятків танків трьох провідних країн
  • зручне сенсорне керування
  • руйнується навколишній світ
  • багато варіантів стратегій і тактик
  • глобальний чат
  • кілька рівнів складності
  • можливість сколотити свій загін


З недоліками все складніше і їх досить багато.
Почнемо з простого - чат тупить, доната багато, багато чітера і іншого. Що гірше - оформлення гри м'яко кажучи середнє, а значить якщо ви любите гарні битви, то цей варіант вам не підійде. Гра не переведена на російську мову, присутній тільки англійська, що не сильно ускладнює ігровий процес, але все ж. В плюс можна докинути багато дрібних багів, які розробники поки що не усунули.

Підсумок: гра Tank Generals поки не здатна конкурувати з кращими представниками жанру, перебуваючи десь у середині, в принципі, все це можна виправити, однак буде потрібно багато часу і сил. Якщо ви готові чекати або навіть взяти участь в цьому - качайте!


Реклама

завантажити Tank Generals 1.0.1.24 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Two previous separate game servers are merging into one to promote more player engagements and combats!
Загальна інформація
версія 1.0.1.24 (24)
дата завантаження 2017-02-22 09:20
Розмір 71.72 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(23)
4.11★ 82.16%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/05/01 08:08
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |