Angry Birds Action!
4.6 (15)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Angry Birds Action! Це новий проект від Rovio Entertainment Ltd., який вони вирішили запустити в день прем'єри фільму «Angry Birds в кіно», яка відбудеться 11 травня, але ми не будемо чекати, тому що на нашому сайті гру ви зможете вже скачати вже зараз ;)

Що ж нового?
Безумовно, кожен новий проект про птахів заслуговує на особливу увагу і всіх дуже цікавить, що з'явиться на цей раз, новий геймплей або нові персонажі? Насправді зміни виявилися трохи більш глобальними, тому що тепер гра виконана в 3D ...
Причому герої і геймплей залишилися колишніми, нам потрібно запускати птицю і трощити оточення, ось тільки через нового формату ми багато втратили.
Геймплей запропонує нам збивати спеціальні підставки на яких стоять яйця, тим самим збираючи їх, ось тільки так як гра обзавелася видом «ззаду», то тепер більше нагадує більярд або пінбол, що досить незвично. При цьому у нас все ті ж блоки (дерево, камінь, скло) і знайомі пташки, а ось фізика змінилася ... Якщо при 2D відображенні нам доводилося прораховувати висоту і фізика падіння мала величезне значення, то тут падати нікуди, ніякої висоти немає, птах запускається по площині на якій стоїть ... Загалом це неабияк засмутить багатьох шанувальників, для яких гра втратила найголовніше.

Оформлення.
За що дорікнути гру не вийде так це за зовнішній вигляд, який тут вище всяких похвал, що теж вносить свої корективи, так як системні вимоги досить сильно виросли і на скромному гаджет гра буде відчувати себе погано. Так само змінився і зовнішній вигляд птахів, який всіма силами підігнали під їх аналогів з майбутнього фільму.

Ще одна сумна звістка ...
У Angry Birds завжди був Донат, але найчастіше його ніхто навіть не помічав, а на цей раз Донат реалізований у вигляді енергії, яка витрачається на гру ... Привіт глобалізації!

Підсумок: гра Angry Birds Action! прекрасно підійде тим хто не любить 2D і чекає фільму про найвідоміших птахів, якщо ж порівнювати гру з класичною серією, то краще вона точно не стала, не дивлячись на прекрасний зовнішній вигляд, який ніколи не був найсильнішою стороною у ігор Rovio. На жаль, словосполучення «Angry Birds» вже давно стало брендом, а не назвою гри, так що розробники стали забувати про витоки, без яких бренд б просто не існував.

Разом з грою потрібно завантажити КЕШ і розпакувати його в директорію: sd / android / obb


Реклама

завантажити Angry Birds Action! 2.6.2 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
The Big Pig Update is here! Pig Island unlocked - get revenge on the egg stealing pigs in 90 brand-new, action-packed levels! Plus, listen to the new hit song "Action!" by De La Soul in the game NOW!
Загальна інформація
версія 2.6.2 (370)
дата завантаження 2016-08-04 08:58
Розмір 33.13 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-08-04 12:00:27
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

записувати аудіо

записувати аудіо

Розмір 367.53 MB
дата завантаження 2016-04-25 12:19

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(15)
4.64★ 92.86%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/04/29 07:09
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |