Abzorb
1.9 (6)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Abzorb це аркада або простіше кажучи тайм-кілер в якому нам потрібно збирати речовина на різних рівнях. Якщо чесно, мені гра в першу чергу нагадала хіт минулого сезону - Agar.io, проте, подібність тут виключно візуальне і то не повне, все ж інше відрізняється принципово. Гру підготував розробник Gerald P Kelley, у якого це перший проект на андроїд і він відразу зробив його платним, ціна - 3 долари! Однак, як показала практика, гра цілком варто своїх грошей.

Дивне заняття.
Гра розбита на випадкові рівні, на кожному з яких нам доведеться вбирати енергію або речовина з синіх кульок у свою стрілочку ... Звучить дивно, але як є! Управляти нам дійсно доведеться стрілочкою або скоріше трикутником, навколо якого прокреслена окружність, щось на кшталт енергетичного поля. Наше завдання зводиться до необхідності збирати речовина яке випливає з синіх кульок коли вони опиняються в межах енергетичного поля, але є багато особливостей які сильно ускладнюють процес. Для початку зробити це необхідно за певний час, якого досить мало, в середньому секунд 30. Потім на рівні найчастіше є або червоні кульки або інші перешкоди, взаємодія з якими відбирає у вас все зібране, так що доведеться їх уникати. Потім, вам доведеться бути вкрай акуратними, так як якщо той же синій кулька підпустити занадто близько до самої стрілочки, то зіткнення знову скине з вас частину зібраного багатства, при цьому ви не зможете нескінченно його збирати, кожен синя кулька можна «висмоктати» повністю і він стане сірим і вже нічим не допоможе, буде тільки заважати. Радує лише одне, управління тут дуже зручне і чутливе, так що ви зможете відточувати свою майстерність нескінченно.

Підсумок: гра Abzorb виявилася насправді цікавою і затягує, плюс тут є близько десятка досягнень, статистика з лідерами і п'ять випадкових рівнів кожен день!


Реклама

Abzorb для Sony Xperia M5 Dual

Рейтинг:

(6)
1.88★ 37.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/04/28 08:41
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |