Toby: The Secret Mine
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Toby: The Secret Mine від розробників з Headup Games це історія про пригоди незвичайного персонажа в ще більш незвичайному світі, причому все це дуже грамотно загорнуте в красиву графіку, атмосферний дизайн і не менш атмосферну озвучку, що в сумі робить цей проект дуже привабливим і захоплюючим.
Але, як завжди такі ігри практично ніколи не бувають безкоштовними, в даному випадку все саме так. Ціна у гри досить висока, в районі чотирьох доларів, що на мій погляд ставить її на один рівень (за вартістю) з іншими проектами, наприклад з шедевром The Cave, який, до речі на півтора долара дешевше ... Але не варто забувати що багато такі проекти мають свою армію шанувальників які грали в усі, так що ... подивимося що ж у нас класного знайдеться в даному випадку.

Атмосфера - це головне.
Безумовно, атмосферні гри це найбільш цінні і корисні представники жанрів, тому що саме атмосфера створює загальне враження і якщо не допускати серйозних недоліків, то гра в будь-якому випадку запам'ятається, при цьому часом можна навіть пробачити деякі спрощення. Дана гра безумовно атмосферна і за це я готовий їй пробачити красиву графіку яка базується на силуетах ... от чесно, дешево ж! Ігор в яких головний герой і більша частина контенту це просто чорні силуети повно! Задній фон змінюється, він дуже красивий і незвичайний, але все ж цікавіше розглядати найближче оточення, ніж щось на задньому фоні, проте, це частина тієї самої «атмосфери» якої гра виразно виділяється.
Геймплей тут цікавий, але незвичайним його назвати складно, тому що являє він собою платформер з деяким набором головоломок, що в загальному-то теж багато де зустрічається. Само собою в грі відмінна і плавна анімація, ніяких огріхів по частині графіки і багато іншого, до чого можна причепитися. Вкрай важливою частиною атмосферности гри стане і озвучка, яка тут теж бездоганна і дуже підходить для того, що відбувається і обов'язково вам запам'ятається.

Особливості гри:

  • красиві і продумані рівні
  • багато головоломок
  • маса пасток і небезпечних ворогів
  • багатогодинний геймплей
  • незабутня атмосфера, черговий «лімб» ...


Недоліки гри:

  • пробної версії немає, тільки платна


Підсумок: гра Toby: The Secret Mine це безперечно грамотний, якісний і атмосферне проект який гідний вашої уваги, але знову ж таки, порівнюючи з іншими - це дорого!


Реклама

Toby: The Secret Mine для Sony Xperia M5 Dual

Усі додатки Headup Games на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/04/26 09:46
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |