Super Mustache platformer
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Super Mustache platformer це своєрідна пародія або скоріше навіть сучасна переробка більш відомої гри «Маріо», яку підготував розробник Serkan Bakar, для якого це вже не перша спроба в цьому напрямі, але, мабуть, найуспішніша!

За сюжетом, представленому розробником дії гри відбуваються в недалекому майбутньому, а саме в році 2040, коли з Землі відправили робота під назвою Gladius на дослідження далекої планети Уран, проте, робот швидко там освоївся, оголосив дану територію своїм королівством і, мабуть, звільнився. .. Ось такі бувають роботи! Але все б нічого, але робот створив цілу армію і загрожує безпеці нашої рідної планети, тут на арену виходить і наш герой, який за сюжетом дуже вусатий і його завдання повалити правління злого робота, що виразно йому під силу, адже це у нього в крові !

Геймплей вас не зможе сильно здивувати, втім, так і задумано! Само собою нас чекає черговий платформер, де потрібно стрибати по досить великим рівнями і збирати монетки, періодично борючись з різними монстрами (роботами). Так як це майбутнє, то наш герой не повинен стрибати комусь на голову, досить вистрілити з бластера! Так само на рівнях ви зустрінете різні механізми та інші ускладнення, які в оригіналі були відсутні. Але не варто забувати що у вашого героя всього три життя, а патрони для бластера закінчуються :(

Особливості гри:

  • приємна ретро-графіка
  • настроюється управління
  • тут можна зберігатися
  • півтора десятка довгих рівнів в похмурих світах
  • гра викликає ностальгію і захоплює


Недоліки гри:

  • автор трохи сильно захопився клонуванням оригіналу, хочеться все чогось трохи іншого


Підсумок: гра Super Mustache platformer це відмінний платформер який нагадує Маріо бо він може і повинен це робити, так що якщо любите Маріо, любите ретро-платформери - качайте обов'язково!


Реклама

завантажити Super Mustache platformer 1.63 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
bugs fixed
Загальна інформація
версія 1.63 (30)
дата завантаження 2017-02-13 07:27
Розмір 41.39 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0.53★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/04/25 06:50
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |