Evo Explores
4.4 (10)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Evo Explores пропонує нам опинитися в черговому світі, породженому фантазією розробників з Stampede Games і вирішити набір досить цікавих завдань, що в цілому дуже сильно нагадує інші подібні проекти, наприклад Monument Valley або Back to Bed і інших відомих представників жанру. Однак це на перший погляд, гри принципово різні, але є у них і дещо незмінно спільне - вони платні. Ціна даної гри досить низька і становить долар з невеликим, проте, ніякої пробної версії тут немає і не планується.

Головний герой в грі це робот на ім'я Ево і заняття у нього дуже цікаве - він космічний мандрівник, який літає від планеті до планети і кожен раз робить світ на ній краще (у всякому разі на наш погляд). Кожна планета безумовно сповнена загадок, однак, зупинимося ми на планеті під назвою Байт-планета, де навіть звичні закони фізики не працюють, ось і розбирайся тут. Ігри розбита на рівні, кожен з яких розповість шматочок історії мешканців цієї планети і причин, за якими тут все влаштовано саме так, а не інакше. Так само вам доведеться розібратися з якої причини на планеті сталося вимирання цілого виду істот і постаратися запобігти повторенню ситуації.

Неоднозначність.
Що по геймплею, що з оформлення цей проект дійсно ближче всіх розташувався до Monument Valley, однак, розробники цього не заперечують, запевняючи що вони стали прихильниками обох ігор, але свою все ж люблять більше. За інших рівних ця гра безумовно дешевше ніж першоджерело, що обов'язково порадує багатьох, а з огляду на що і Monument Valley безумовно коштувала своїх грошей, то до цієї гри дане твердження можна застосувати подвійно.

Підсумок: в грі Evo Explores вас чекає багато дивного, механізмів, красиве оформлення і милі персонажі, а так само магічні загадки і безліч інших дуже цікавих елементів, за які і правда варто віддати трохи грошей.


Реклама

Evo Explores для Sony Xperia M5 Dual

Рейтинг:

(10)
4.43★ 88.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/04/23 11:37
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |