GoToMagnet
4.5 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра GoToMagnet це дитяча головоломка від розробників з Differential Games, яка стала їх першим проектом, у всякому разі на андроїд. Спочатку гра створювалася саме для дітей, так що можна позиціонувати її як розвиваючу, однак, не здивуюся якщо і дорослих вона зможе трохи зацікавити, особливо якщо враховувати що деякі завдання тут дуже не дитячі! Однак грати разом буде однозначно весело!

Геймплей гри як і належить розбитий на рівні, кожен з яких можна пройти на три зірки або менше, як зазвичай, одна це мінімум, але завжди потрібно прагнути до більшого. На кожному рівні в нижній частині екрана у нас буде магніт, переміщаючи який можна рухати залізну кульку, який потрібно прокатати по нагромадження так, щоб зібрати всі зірки, але це на найперших рівнях, досить скоро з'являться ящики які потрібно рухати, а потім з'являться і інші елементи, наприклад машинка, скотився яку теж можна домогтися певних результатів. У будь-якому випадку, пробувати пройти той чи інший рівень ви можете багато раз підряд, в цьому обмежень немає і добре, тому що завершити всі на три зірки вкрай складно. Крім цього в грі немає ніякого доната і завантажити її можна безкоштовно, так що вона точно підійде дітям, які при всьому бажанні не зможуть тут нічого купити. Що цікаво, в грі виявилася дуже реалістична фізика, так що навіть якщо ви зрозуміли як потрібно скинути ящик, щоб пройти, не кожен раз він впаде так як вам потрібно, доведеться ще й силу удару по ньому відточувати, що ще більше збільшує шанси на провал на черговому рівні.

Підсумок: гра GoToMagnet не відрізняється якимось крутим оформленням, але за рахунок цікавого геймплея, а так же повної відсутності монетизації є відмінний варіант для сімейного розваги, при якому ваші мізки не тільки не засохнуть, але і почнуть працювати трохи краще.


Реклама

завантажити GoToMagnet 0.2.9 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 0.2.9 (190104)
дата завантаження 2018-04-13 06:23
Розмір 31.09 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
4.53★ 90.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/04/22 07:29
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |