Tesla Tubes
1.9 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Tesla Tubes це хитромудра головоломка від знаменитих розробників з Kiloo, назва яких може і не найгучніше, однак, гру Subway Surfers знають більше 500 мільйонів користувачів андроїда! Так, так, це вони зробили ранер всіх часів і народів! Однак, дана гра не ранер, це головоломка, так що пропоную подивитися наскільки добре у них вийшло проявити себе в зовсім іншому жанрі.

Дуже важливим складовим кожної головоломки є її зовнішній вигляд, з яким у цій все в повному порядку! Те, що відбувається на екрані гарне і соковите, все елементи отримали ідеальну отрисовку і анімацію, графіка в грі теж не кульгає, при цьому гра не сильно буде завантажувати ваше пристрій, в загальному тут все відмінно і сподобається практично кожному.
Ще один важливий фактор - наскільки тут все зрозуміло і зручне чи управління. Повірте, з цим проблем теж не виявилося, управління найпростіше, інтерфейс більш ніж зрозумілий, так що вже після десяти секунд гри ви зрозумієте що і як потрібно робити.

А все ж, що потрібно робити?
І нарешті - найголовніше, завдання, які нам потрібно виконувати. Вони досить прості і зрозумілі, але це тільки на початку, проте, незабаром доведеться багато думати. Так чи інакше, перед нами буде ігрове поле 5 на 5 квадратів, де розташовані котушки (або батарейки) трохи по-різному виду, але стабільно парами. Розташовані вони на деякій відстані один від одного і наше завдання з'єднати проводом дві однакові котушки. Все ніби просто, але дроти не можуть перетинатися, що і змусить вас думати, багато! Як я вже і сказав, перші рівні будуть дуже простими, але рівнів тут 500 !!! Так що ... не дивуйтеся, що будуть з'являтися нові елементи і ускладнення, в будь-якому випадку, ця гра не тільки цікава, але і займе у вас дуже і дуже багато часу.

Так само в плюси до гри можна записати і її монетизацію, яка фактично відсутня. Завантажити гру можна безкоштовно, доната в ній немає, так що якщо чесно, знайти якісь суттєві недоліки не представляється можливим.

Підсумок: гра Tesla Tubes це, мабуть, одна з небагатьох ідеальних головоломок, яка практично не має недоліків. Так що якщо хочете завантажити відмінну головоломку яка займе вас на довгий час - качайте обов'язково!


Реклама

завантажити Tesla Tubes 1.3.2 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Minor bug fixes and optimizations
Загальна інформація
версія 1.3.2 (6020134)
дата завантаження 2017-01-28 09:04
Розмір 71.06 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
1.9★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/04/20 07:49
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |