Divine Expedition
5 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Divine Expedition це класична RPG (для андроїда в усякому разі), в якій нам знову доведеться битися проти якихось древніх сил зла і спілкуватися з різними героями, залишилося тільки зрозуміти чим вона виділяється на тлі інших і чому вона швидко набирає популярність.

Почнуться ваші пригоди з вибору класу персонажа, причому класу тут всього 3, причому які - вгадайте самі, скажу лише що нічого нового немає, все як завжди. Після цього вам потрібно буде виконати пару тестових завдань, які по ідеї повинні ввести вас в курс відбувається, однак, в грі є лише англійську мову, так що в разі якщо ви любите читати текст від сторонніх персонажів, то приготуйтеся переводити. Що забавно, в грі є кнопка яка активує автоматику, яка дозволить вашому герою не тільки бігти в потрібному напрямку самостійно, але і вбивати ворогів він теж буде сам, однак, це можна відключити. Крім цього в грі як зазвичай є інвентар, навички і маса корисних предметів, які потрібно використовувати і вони дійсно допоможуть.
До плюсів гри можна віднести і красиву графіку, яка вкрай їй підходить, проте це кілька псується спрощеної анімацією, яка більше нагадує старі ігри, приблизно двадцятирічної давності, але саме це і робить гру несхожою на всі інші, сучасні, може народу це сподобалося? Так само варто відзначити що гра дійсно нагадує знамениту MMORPG під назвою Lineage, що об'єктивно може стати причиною, по якій деякі звертають на неї увагу.
Так само може порадувати і можливість боїв з іншими гравцями, яка тут розвинена досить непогано, у всякому разі знищити пару людини в PvP завжди можна, плюс ви будете зустрічати інших гравців і на загальних локаціях.

Підсумок: гра Divine Expedition явно не відрізняється якимись крутими особливостями, знаходиться вона на середньому рівні, але хороша графіка і досить незвичайний ігровий стиль цілком виправдовують той факт що гра буде затребувана.

Разом з грою необхідно завантажити КЕШ і розпакувати його в директорію: sd / android / obb


Реклама

завантажити Divine Expedition 1.0.5 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.0.5 (5)
дата завантаження 2016-04-21 02:36
Розмір 50.02 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

записувати аудіо

записувати аудіо

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

BILLING

BILLING

набирати номери телефонів напряму

Дозволяє програмі набирати номери телефону без вашого відома. Це може спричинити неочікуване стягнення плати чи здійснення дзвінків. Зауважте, що це не дозволяє програмі набирати екстрені номери. Шкідливі програми можуть здійснювати дзвінки без вашого підтвердження, за що з вас стягуватимуться кошти.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

читати налаштування та ярлики головного екрана

Дозволяє програмі читати налаштування та ярлики на головному екрані.

надсилати SMS повідомлення

Дозволяє програмі надсилати SMS-повідомлення. Це може спричинити неочікуване стягнення плати. Шкідливі програми можуть надсилати повідомлення без вашого підтвердження, за що з вас стягуватимуться кошти.

контролювати світловий сигнал

Дозволяє програмі контролювати світловий сигнал.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Розмір 148.17 MB
дата завантаження 2016-04-13 11:32

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
5★ 100%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/04/17 08:25
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |