Pull My Tongue
2.1 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Pull My Tongue це головоломка на андроїд, головним героєм якої стане дуже милий хамелеон, який любить їсти, зокрема годувати його доведеться попкорном, точніше допомагати годуватися самому. Крім цього в грі дуже мила графіка і хороша фізика, що не може не наводити на думку що це черговий клон Cut the Rope, однак, це не зовсім так. Розробники гри, вже неодноразово відомі нам Noodlecake Studios Inc, а практика показала що вони не тільки вміють робити круті ігри, але і роблять вони їх дуже добре і оригінально, дана не стала винятком, так що хтось може і називати це клоном, але як на мене - це просто відмінна головоломка!

Хамелеона звуть Грег і він не тільки вічно голодний, але і обожнює попкорн, за яким нам і потрібно полювати на рівнях. На щастя, хамелеон володіє дуже довгим язиком, який може всіляко викручуватися і перекручуватися, дозволяючи вам дістати попкорн в найвіддаленіших місцях. Причому тут розробники не скупилися і фізика у мови (як би дивно це не звучало) просто приголомшлива!
Кожен рівень передбачає що ви не тільки зберете попкорн, але і зможете зачепити зірки, які можуть бути розкидані в самих різних місцях, мінімум - одна зірка, але краще брати все три, тому що для розблокування нових рівнів потрібно набрати якомога більше зірок, так що рівні доведеться проходити потім заново щоб набрати потрібну кількість. Чим далі за рівнями ви будете забиратися, тим складніше вони будуть ставати, з'являться складні перешкоди і навіть небезпечні елементи, яких потрібно уникати, але ігровий процес від цього не сильно зміниться, залишаючись милим і дуже приємним. До речі рівнів тут досить багато, на даний момент вже є п'ять різних світів і 90 рівнів, що і так не мало, але швидше за все розробники зроблять і ще, так що чекайте оновлень;)

Підсумок: Гра Pull My Tongue це дійсно чудова головоломка, єдиним мінусом якої стане невелика кількість реклами і мінімальний Донат без якого легко можна обійтися.


Реклама

завантажити Pull My Tongue 1.5 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Minor improvements and bug fixes.
Загальна інформація
версія 1.5 (25)
дата завантаження 2018-11-19 06:35
Розмір 63.79 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
2.14★ 42.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/04/16 09:49
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |