City Run London
2.4 (13)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра City Run London для андроїда це платний проект від розробників з City Quests Media Ltd, з якими ми ще не знайомі, так як це їх перша спроба завоювати аудиторію, до чого вони підійшли дуже дивно, про що тут і піде мова.

Гра у розробників вийшла саме дивна, інакше її назвати ніяк не виходить, тому що це той самий випадок коли на кожен позитивний момент розробники змогли знайти трохи негативу, приблизно так вся гра і йде, практично по лезу ножа.
Почнемо з простого, вона платна, але при цьому ціна досить низька, трохи більше долара, що мало кого налякає, а проект явно авторський і над ним багато працювали, так що заплатити цю суму в принципі можна ...
Так як проект авторський, то нас чекає оригінальне оформлення і не найпопулярніша подача. Зокрема, нас чекають комікси перемішані з невеликою кількістю екшену і багато діалогів, що в загальному-то не погано, проте всі діалоги доступні лише англійською мовою, а значить багато грати в це не зможуть. Велика кількість коміксів теж ситуація сумнівна, тому що хтось їх любить, але все ж більшість вважає за краще більше часу приділяти самій грі. Плюс оформлення тут теж виявилося дивне, графіка на кшталт красива, місцями навіть пророблена, але всі дії відбуваються в потемках, що знову ж таки, передбачає специфічну аудиторію.
Однак, сам геймплей тут досить цікавий, тому що нас чекає деякий стелс-екшен, головоломки і деякі інші прикольні фішки, які спільно досить непогано сплетені в пригоди з повноцінним сюжетом, до речі про сюжет ...

Сюжет гри занурить нас в 16-е століття Лондона, коли влада трималася на методах залякування і тотального контролю. Так під роздачу потрапляє один з активістів, який вирішив досить голосно почати скаржитися на всі біди і нещастя на одній з площ, поливаючи брудом уряд на очах багатьох людей. Само собою його досить швидко відправили до в'язниці, де він сподівання заздалегідь винесеного вироку - смертна кара через повішення. Наша героїня теж з активістів, так що ваше завдання буде зводитися до звільнення свого соратника, що вельми складно і досить довго.

Підсумок: гра City Run London безумовно не позбавлена ​​недоліків, причому головний полягає в тому що після потужної зав'язки і явних позитивних задатків з боку розробників ми отримаємо досить примітивний стелс, який мало кого вразить. Однак, якщо знайдеться людина з тієї вузької аудиторії на яку гра розрахована, то вона йому швидше за все сподобається.


Реклама

City Run London для Sony Xperia M5 Dual

Рейтинг:

(13)
2.39★ 47.71%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/04/06 08:34
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |