Math Hopper
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Math Hopper це не прості скакалки в яких потрібно пропригать якнайдалі, тут практично немає ніяких перешкод, окрім жорстокої і безликої математики, яка не дозволить вам допустити навіть найменшу помилку. Підготували гру вже знайомі нам розробники з BulkyPix, що гарантує гідне якість, а так само можливість завантажити її безкоштовно і страждати через доната, якого тут практично немає.

У чому ж суть?
Геймплей реалізований за принципом Ранера, так як кожен раз нам доведеться починати заново, але і рівень буде кожен раз трохи змінюватися, не дозволяючи нам просто завчити маршрут. Все ігровий простір буде розбито на сірі циліндричні виступи і різнокольорові прямокутні, кількість очок нараховується за те що ви опинитеся саме на прямокутному, проміжні не рахуються. Причому на кожному виступі на який ви можете застрибнути є числа, деякі з плюсом, деякі з мінусом і наш стрибучий герой - теж цифра, значення якої буде змінюватися в залежності від того, на який виступ і з яким числом ви стрибнете. Припустимо, якщо ви починаєте і ваш герой виглядає як цифра «5», то стрибнувши на значення «+1» ми стане вже «6» і так далі. Основна складність полягає в тому, що на кожних прямокутних позиціях буде якесь значення і нам потрібно стрибнути на них маючи саме таке у вигляді свого героя, якщо значення будуть відрізнятися - ви програєте. Бонус - у вас завжди є час подумати і ви можете перестрибувати через одну позицію за бажанням або необхідності, але є і ще одне ускладнення - за вами буде не поспішаючи гнатися якась штука, яка нагадує вихор і якщо вона вас наздожене - ви знову програєте , так що думати особливо довго не вийде. Не складно здогадатися, що будь-який невірний стрибок призведе вашого героя до загибелі, так що це той випадок коли помилятися взагалі не можна.

Особливості гри:

  • елементарне управління
  • приємна графіка і відмінна анімація
  • класний дизайн
  • кілька варіантів оформлення які можна розблокувати
  • таблиці з лідерами


Недоліки гри:

  • є реклама, але за пару доларів її можна відключити


Підсумок: гра Math Hopper дуже сподобається всім хто любить рахувати, причому робити це потрібно дуже добре, вміючи думати швидко і правильно. Геймплей тримає в постійній напрузі і, як наслідок, затягує! Відмінний тайм-кілер!


Реклама

завантажити Math Hopper 1.0 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.0 (3)
дата завантаження 2016-03-30 11:18
Розмір 26.19 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-03-30 14:21:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0.25★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/04/02 08:15
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |