BARRIER X
5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра BARRIER X це дуже проста для усвідомлення аркада, яка запропонує вам керувати чимось на зразок паперового літачка або летить трикутника, тут це значення не має. Гра безумовно розбита на рівні, але якщо чесно, навіть перший з них перетвориться для більшості в нескінченний ранер ...

У грі всього сім рівнів, не так багато, чи не так? Причому правила говорять що щоб пройти рівень необхідно протриматися всього 60 секунд, так що, по ідеї виключаючи заставки гру можна пройти за 7 хвилин, але не існує на світі людини здатного це зробити. Я вам скажу навіть більше, приблизно кожні 10 секунд ви будете бачити напис «CRASHE» на своєму екрані, яка буде означати що чергова спроба пройти рівень закінчилася невдачею.
Є в грі і інші правила, наприклад просто управління, яке дасть вам можливість повертати або вправо, або вліво, інших варіантів немає. Якщо ви зможете протриматися на рівні 30 секунд, то це дозволить вам розблокувати новий рівень, але не пройти цей. Як я вже написав, для проходження потрібно 60 секунд, що виглядає нереально, особливо якщо враховувати що кожні 15 секунд швидкість відбувається буде збільшуватися.
До речі про швидкість, тут вона жахлива! Навіть на найпростішому рівні і на самій «низькою» швидкості реагувати на те, що відбувається практично неможливо, якщо ж швидкість збільшити, то страшно уявити як людське око взагалі зможе це сприймати. Однак, розробники напевно знали що роблять, так що може бути десь і знайдеться людина здатний на цей подвиг.
Якщо хтось вважає що в гру можна залити реальних грошей і пройти, то забудьте, Донат тут є, але виключно щоб відключити рідкісні рекламні блоки, не більше того. Так само в грі скромне оформлення, яке може злегка нагадати кокпіт гоночного автомобіля, де немає нічого крім педалей, керма і пари лампочок, так як будь-які елементи розкоші стали жертвами швидкості!

Щось ще?
Ще в грі відмінний саундтрек, який трохи допомагає згладити стрес від того, що відбувається, а так само конкурси та рейтинги в яких можна перевірити у кого реакція і нервова система крутіше. Нічого зайвого в общем-то, а й те що є накриє вас із головою!

Підсумок: гра BARRIER X це своєрідне чудовисько, готове знищити вас і зжерти не залишивши навіть крихти. Чи можливо пройти цю гру? Теоретично - так, практично - я поки доказів не виявив.


Реклама

завантажити BARRIER X 1.3 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
-Added slow-motion to the first level
-Fixed issue with in-app purchase
-New visual effects in menu
Загальна інформація
версія 1.3 (4)
дата завантаження 2016-03-31 02:34
Розмір 33.14 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-03-31 05:36:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/03/27 07:02
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |