Dragon Land
5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Dragon Land в першу чергу підійде дітям, це відразу стає видно як по графіку, так і з фізики, так само варто відзначити повну відсутність насильства, вельми низьку складність і просте управління, з яким впорається кожен. В цілому, гра виявилася вкрай приємною, хоч і не без недоліків, проте, я все ж пропонують вирушити в цю подорож!

Починається все з навчального рівня, на якому вам пояснять як користуватися керуванням, як чинити з ворогами і як високо стрибати, більше нічого тут не буде потрібно. На щастя гра не має нічого спільного з Ранера, так що поспішати нікуди не доведеться. Після першого рівня з'явиться трохи схожості з Маріо, бо вашого друга викрадуть і помістять в кінець всіх рівнів на карті, а так же з'являться ящики які можна розбити головою і отримати який-небудь бонус, наприклад дорогоцінний камінь. Так само варто відзначити що якщо ви хочете перемогти супротивника, то потрібно стрибнути йому на голову, але все схожість на цьому закінчується, а якщо врахувати що гра зроблена в красивому і дуже соковитий об'ємному світі, то про все подібності можна взагалі забути. Мета кожного рівня досить проста - пробігти від його початку і до кінця, зібрати якомога більше монеток, дорогоцінних камені і інших бонусів, при цьому не загинути, що вельми складно. Впасти за кордону рівня і розбитися тут неможливо, противники забирають у вас зовсім небагато життів, плюс від них досить легко втекти. До того ж, за кожен пройдений рівень ви будете отримувати досвід і прокачувати свого дракона, що буде робити його трохи сильніше. Крім цього вас чекає більше сотні рівнів, що гарантує багато годин приємного геймплея, плюс тут знайдеться близько десятка різних драконів, яких можна буде купити за монетки і дорогоцінні камені або Донат ...

Трохи недоліків.
Як ви вже зрозуміли, Донат в грі є, причому поширюється він не тільки на покупку ігрової валюти але і на енергію. Загалом меню у вас будуть сердечка, щоб відправитися на рівень потрібно віддати одне, а наступне відновиться тільки через 20 хвилин. Але якщо враховувати низьку складність гри, то особливих проблем з цим не буде.

Підсумок: Dragon Land це чудова пригодницька гра як для дорослих, так і для дітей, яка здатна порадувати вас красивим світом і приємною анімацією, а так само великою кількістю рівнів!


Реклама

завантажити Dragon Land 3.2.4 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
For this version we have smashed some bugs and included technical polishing. Have fun in Dragon Land!
Загальна інформація
версія 3.2.4 (1805280906)
дата завантаження 2018-06-03 10:57
Розмір 57.82 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/03/21 07:49
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |