Mini Golf Center
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Mini Golf Center це теж гольф для вашого андроїда, тільки цей проект принципово відрізняється від казуалок, які ми розглядали в минулому місяці, принаймні тут все трохи більше схоже на реальну гру, що саме вийшло у розробників, а так само що не вийшло - читайте далі.

Якщо згадати минулі проекти від інших розробників, то вони хоч і були про гольф, але сильно відрізнялися від реальної гри, тому що десь нас обмежували за часом, десь взагалі був мужик в одних трусах, в загальному, кожен по-своєму намагався гру прокачати і зробити її трохи цікавіше, а ось про класику багато хто забув. Але розробники з Enjoysports вирішили зробити гру ближче до реальності і ось у чому це полягає. Для початку наш персонаж одягнений, причому одягнений цілком слушно. Потім, на кожну лунку передбачається кілька ударів, а кожен рівень включає дев'ять лунок. Якщо ви зможете влаштувати м'ячик за два удари при відведених п'яти, то за результатами отримаєте 3 додаткових очка, чим більше таких окулярів до дев'ятої лунці набереться - тим краще. За часом нас ніхто не обмежує і сам процес гри, в усякому разі з організації дійсно нагадує реальність. У всякому разі на рівнях доведеться зіткнутися з водою, піском і пагорбами, а так само деякі лунки будуть в ущелинах, в які м'ячик спочатку потрібно закотити. Так чи інакше, у нас буде можливість вибирати напрямок і силу удару, причому фізика в грі досить приємна, правда різниці від піску я не помітив, а якщо м'ячик падає в воду, то ви просто починаєте з того місця звідки били до цього.
Але є і відступу, які в реальності просто неможливі. Наприклад ніяк не опрацьований процес закочування м'ячика в лунку, тому що йому досить долетіти до прапорця, а далі вам вже зараховується попадання. Так само в грі можна здійснювати практично вертикальні удари, як ви собі таке уявляєте в реальності? А ще, кожен рівень має горизонтальні кордони від яких м'ячик просто відскакує, ніж можна активно користуватися, що знову ж таки, кілька порушує реалізм що відбувається.

Особливості гри:

  • реальні правила гри в гольф
  • більше двох сотень лунок
  • приємна графіка
  • досить великі поля
  • більше двох десятків унікальних рівнів
  • ще більше рівні в оновленнях
  • ніякого доната


Недоліки гри:

  • так як доната немає, то і рекламу не відключити, а її тут пристойно


Підсумок: непогана гра про гольф для тих хто не любить поспішати і звик до звичайних правил гри, однак тут явно можна помітити спрощення, які багатьом не сподобаються. Так чи інакше, гра Mini Golf Center це не найгірший представник гольфу, а найголовніше - безкоштовний!


Реклама

завантажити Mini Golf Center 2.8.3051 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
- Game optimization
Загальна інформація
версія 2.8.3051 (283051)
дата завантаження 2019-08-06 19:36
Розмір 22.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/03/20 09:46
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |