Hugo Troll Race 2
4 (27)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Hugo Troll Race 2 це ранер, який розповість про пригоди троля по імені Hugo, який колись раніше був відомий багатьом по імені Кузя. Кузю знали багато, для початку гри з ним були не тільки на приставках і ПК, але навіть була така передача на ТБ! Передача називалася «Зателефонуйте Кузьо» і була поширена в 40 країнах всього світу. Причому так як це була середина 90-х, то інтерактивний формат цієї програми викликав подив, однак, користувався великою популярністю. Проте, ті роки пройшли, а ігрова індустрія в зв'язці з інтернетом взяли своє, забравши у телебачення подібні проекти на самому зародку. Проте, персонаж залишився, а це вже друга частина гри від його творців з Hugo Games A / S, які пропонують вирушити в пригоду на вашому андроїд!

Геймплей виявився не просто звичним, а скоріше навіть дуже нагадує одного з лідерів жанру - Subway surf, що в загальному-то не погано, та й чим ці розробники гірше сотні інших, які теж робили щось подібне? Дія гри розгортається в світі, який буквально пронизаний рейками, які в даному випадку замінюють обридлі дороги. Весела фея піддягає нашого героя і він пускається в погоню за нею на вагонетці. Само собою доведеться уникати перешкод, перескакуючи на сусідні смуги або перестрибувати їх, правда як це можливо на вагонетці - історія замовчує. Монеток в грі не буде, але будуть зірочки які точно так само необхідно збирати. Крім цього будуть щоденні квести і бонуси за вхід, буде незвичайна штука як трава, проїхавши по якій у вас сильно знизиться видимість на деякий час, а ще соковита, якісна графіка і бездоганна анімація, різноманітні локації і можливість купувати забавні вагонетки, хіба цього мало для щастя?

Підкачала гра Hugo Troll Race 2 тільки з Донатом, який тут є, його багато і ціни дуже навіть високі, що вельми сумно, особливо якщо враховувати що основною аудиторією даної гри стануть діти. Так само варто відзначити що персонаж в цій частині гри вийшов якимось безликим, не дивлячись на те що це залишається цілком адекватний ранер.

Підсумок: розглядати гру Hugo Troll Race 2 як відродження Кузі або щось з натяком на ностальгію не варто, а якщо ж ви шукайте ранер для дитини - відмінний варіант, особливо якщо знаєте як розібратися з Донатом ...


Реклама

завантажити Hugo Troll Race 2 2.0.9 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
•Updated Weekly Treasure Hunt Missions
•Bug Fixes
•Unlock the Classic Hugo as you remember him from the iconic Hugo TV game show
Загальна інформація
версія 2.0.9 (66)
дата завантаження 2021-07-10 19:24
Розмір 79.29 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(27)
4★ 80.04%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/03/18 08:19
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |