Darblez
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Darblez це своєрідний екшен, основою для якого став класичний більярд, вельми популярний, але все ж трохи обридлий багатьом його шанувальникам. Це перший проект від розробників з LG Dev Shop, причому судячи з того, що відбувається, якщо так піде і далі, то вони стануть дуже знаменитими товаришами!

Що ж являє собою гра?
Як завжди, нас чекає щось на кшталт більярдного столу, тільки назвати його звичним досить складно. Причому зазвичай, якщо обома гравцями використовується біла куля, використовуючи який потрібно закотити всі інші в лунки, то тут кожен гравець це робот, управляє само собою кожен своїм. Лунки тут теж зроблені досить незвично, представляють вони собою енергетичні смужки в різних місцях столу (по краях) в які і потрібно заганяти кулі. На перший погляд змін не так багато, але на ділі їх величезна кількість.
Почати варто з ігрового поля, яке буде прямокутним на найпростіших рівнях, але найчастіше його форми будуть сильно відрізнятися від звичних, що створить масу складнощів і цікавих ситуацій. Так само тут є ще один варіант відзначитися і отримати перемогу не самим звичним чином, а саме - закотивши робота свого супротивника в цибульки, три рази за гру. Що буде простіше - вирішуйте самі, найчастіше це залежить від рівня. Так само не варто забувати що кожен робот має свої особливості і супер-удари. Поміняти робота можна за місцеву валюту, яку ви будете отримувати під час змагань.
Режиму в грі всього два, в першому ви зможете заробити трохи грошей, для цього потрібно лише чекати своєї черги або витрачати реальні кошти на гру без неї, другий режим передбачає що у вас вже є ігрові фінанси зароблені в першому режимі, тому що він передбачає мережеву гру зі ставками, які виробляються в ігровій валюті. Однак, головний мінус другого режиму в тому, що в разі програшу свою ставку ви повністю втрачаєте, а якщо гроші закінчаться, то доведеться повернутися до витоків :)

Особливості гри:

  • грайте проти реальних суперників
  • є чат, як звичайний так і груповий
  • самі вибирайте рівень ставок для гри
  • більше трьох десятків різноманітних роботів
  • багато цікавих призів
  • бонуси і нагороди за найкрутіші попадання


Недоліки гри:

  • є Донат


Підсумок: гра Darblez це нехай і далеко не класична, але все ж заміна більярду, яка може особливо сильно затягнути вас в мережевому режимі. У будь-якому випадку, рекомендую спробувати!


Реклама

завантажити Darblez 0.1.8210 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
New Content:
8 new collections that are now easier to complete replace old collections.
8 new mystery pods with one pod for each new collection.
Shooters are now rebalanced 1-8 stars.
Planet stakes have been updated to support higher stakes players.
Planets now require minimum star level shooter to ensure more equal matches on high stake planets.
Bug Fixes
Загальна інформація
версія 0.1.8210 (8210)
дата завантаження 2016-03-10 12:24
Розмір 48.45 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/03/13 08:15
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |