The Westport Independent
2.5 (6)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра The Westport Independent це новий проект розробників з Coffee Stain Studios, які стали відомі серед користувачів андроїда завдяки симулятора козла ... і це не жарт. Огляд цієї «гри» вже був на нашому сайті у вересні позаминулого року, причому, не дивлячись на те що гра платна і в общем-то дуже упоротая, скачав її майже один мільйон чоловік ... Фішкою симулятора козла був мир запозичений з GTA і бездонне море тупості, в тому числі тупих помилок, які розробники навмисно не виправляли. Однак, такий підхід спрацював, проект можна вважати вдалим. Що ж вони випустили на цей раз?

Новий проект отримав назву The Westport Independent, в честь назви газети в якій вам запропонують працювати головним редактором. Якщо хто в курсі чим займаються ці люди, то виникне логічне запитання, що цікавого в тому щоб безкоштовно перевіряти тонни тексту в свій вільний час? А фішка гри в тому що газета ваша випускається в потрібному місці і в потрібний час. Основна проблема в тому що ваша газета одна з останніх незалежних, а це означає що ви поки можете дозволити собі надрукувати правду, на відміну від ваших конкурентів. Дії гри відбуваються в невідомій країні в післявоєнний час, коли влада потрапила в руки до лояльної партії, при цьому крім них вагу мають радикальні угруповання і багато інших сили, а будь-який скандал викликаний черговою статтею може легко схилити чашу терезів на одну зі сторін. Ваше завдання як редактора якраз такі скандали і влаштовувати, тільки акуратно, балансуючи між правдою яку ви зобов'язані писати і явною агресією потрапила під скандал боку, що може знищити газету.

Все і нічого.
З одного боку у нас дуже незвичайна гра, аналогів у якій практично немає. Тут є вінтажну оформлення, атмосфера, сюжет, політика, інтриги і можливість проявити свою творчу натуру. Це приголомшливо і мало де зустрічається. До того ж гра доступна на ПК і iOS, що сферу її впливу. Однак, все це не має ніякого сенсу по деяких факторів. Проект платний, що не дивно, при цьому ціна досить висока і становить близько 4 доларів. Але і ця проблема не найбільша, а ось чого пробачити не можна - гра доступна лише англійською мовою. Так що якщо ви хочете усвідомлено в неї грати, то англійська вам потрібно не просто знати, його потрібно знати ідеально щоб розуміти про що йдеться в статтях і мати можливість їх редагувати ... На жаль багатьом це не підійде.

Підсумок: якщо гра The Westport Independent отримає переклад на інші мови це дуже сильно збільшить її аудиторію і, як наслідок, кількість шанувальників, тому що проект дуже гідний. А якщо її ще й безкоштовно роздавати почнуть ...


Реклама

The Westport Independent для Sony Xperia M5 Dual

Рейтинг:

(6)
2.53★ 50.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/03/07 09:29
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |