Stack
3.3 (13)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гра Stack, крім основ того, що відбувається мало чим відрізняється від інших проектів, тут все так само проста і приємна графіка, чудова анімація і одночасно простий і дуже складний геймплей, який так і манить щоб завоювати чергове місце в рейтингу. До речі рейтинги тут всесвітні, так що вже понад мільйон людей борються за можливість перебувати на його вершині, приєднуйтесь і ви!

Не дивлячись на те що нам потрібно просто будувати вежу, динаміка в грі дуже висока, що дещо суперечить необхідності побудувати максимально високу вежу. Проте, постаратися доведеться. Плити, які використовуються для зведення цих високих конструкцій, що нагадують хмарочоси використовуються самі звичайні, вони мало чим відрізняються, тільки розміром і кольором іноді, ніяких інших конструктивних особливостей тут не буде. Плити будуть проноситься мимо нашої споруди в вертикально і в горизонтальній площині, ваше завдання «тапнуть» по екрану в потрібний момент щоб плита максимально точно встала на попередню. Якщо деякі її краю виступають, то після закінчення ходу вони відвалюються і падають вниз. Рано чи пізно конструкція може впасти цілком або ви упустите плиту повз, тоді гра закінчиться, показавши наскільки високо ви змогли забратися і розмістивши ваш результат в тому самому рейтингу.
З недоліків гри можна відзначити невелике різноманітність того, що відбувається, тому що все чим рівні можуть відрізнятися - квітами, інших варіантів немає. Монетки збирати тут ніде, а значить і купити на них нічого, так що доведеться розважатися з тим що є.
Крім цього в грі є реклама, яка в цілому не заважає, але від неї легко позбутися, наприклад заплатити або відключити інтернет. Доната як такого в грі немає.

Підсумок: гра Stack це невимушений тайм-кілер, який готовий винести вам мозок і знищити всі залишки нервової системи якщо ви хочете зайняти високу позицію в рейтингу, якщо немає - грайте в своє задоволення.


Реклама

завантажити Stack 3.14 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Bug fixes.
Загальна інформація
версія 3.14 (35)
дата завантаження 2022-07-17 02:44
Розмір 60.98 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

AD_ID

AD_ID

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Усі додатки Ketchapp на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(13)
3.3★ 66%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/03/03 08:44
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |